Nuostabiai antroje rungtynių pusėje rungtyniavę "VKKM" iškovojo užtikrintą pergalę 194

Antradienio vakarą, vasario 13 dieną „Simuvos“ taurėje susitiko „VKKM“ ir „Urbovita“ komandos. Pergalę rezultatu 87-63 (16-19; 22-15; 26-12; 23-17) iškovojo „VKKM“.

Rungtynes spurtu 15-5 pradėjo „Urbovita“. Antroje kėlinio pusėje jaunieji „Knašiukai“ surengė spurtą 11-4 ir po pirmo kėlinio atsiliko rezultatu 19-16.

Lukas Petkevičius kėlinį pradėjo 2 taškais, tada perėmė kamuolį ir pridėjo dar vieną dvitaškį, o tai privertė sunerimti Alfredą Kaniavą. Po pastarojo minutės pertraukėlės komandos žaidimas stabilizavosi, o ekipa netrukus ir aplenkė varžovus. Po dviejų kėlinių „VKKM“ pirmavo rezultatu 38-34.

Trečio kėlinio pradžią „VKKM“ pradėjo spurtu 9-2, o „Urbovita“ ekipos deficitas tapo dviženklis (47-36). Neilgai trukus „VKKM“  žaidėjai paleido tritaškių salvę ir po trijų ketvirčių pirmavo rezultatu 64-46.

Ketvirtajame kėlinyje „VKKM“ sportininkams tereikėjo išsaugoti susikurtą pranašumą, tai daryti jaunimui sekėsi puikiai, jie ne tik išlaikė turėtą persvarą, bet ją nuolatos ir didino. Rungtynės baigėsi rezultatu 87-63.

Rungtynių žaidėjai: MVP „VKKM“ Motiejus Syminas 18t. 10 atk.kam. 29 n.b. (prizą įsteigė „Neptūnas-Akvaservis“)