Nuostabiai rungtyniavęs Aidas Viršilas padovanojo pergalę "Ovirama" komandai

Nuostabiai rungtyniavęs Aidas Viršilas padovanojo pergalę "Ovirama" komandai 1199

Sausio 11 dieną „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko gerą sportinę formą demonstruojanti „Urbovita“ ir pirmas rungtynes naujais 2023 metais sužaidusi „Ovirama“. Tik šešiese rungtyniavę „Ovirama“ komada šventė pergalę rezultatu 75-66 (18-14; 23-10; 13-24; 21-18).

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė „bėgu ir metu“ stiliumi, tačiau metimai skriejo pro šalį o sužaidus 4 minutes „Urbovita“ pirmavo 5-4. Antroje kėlinuko pusėje Aidas Viršilas dominavo tiek gynyboje, tiek puolime skirstydamas kamuolius komandos draugams, tiek pats sėkmingai rinkdamas taškus o jo komanda buvo priekyje 18-14.

Antrajame kėlinuke Aidas Viršilas toliau siautė aikštelėje o „Ovirama“ komanda susikrovė rekordinį 18 taškų pranašumą (37-19), „Urbovita“ komandos krepšininkai kėlinuko pabaigoje šiek tiek sušvelnino savo atsilikimą iki 41-24.

Po didžiosios pertraukos „Urbovita“ komandos treneris Andrius Urbonas davė „velnių“ savo auklėtiniams ir tai pasiteisino, komanda laimėjo kėlinuką 24-13 ir grąžino intrigą.

Lemiamame kėlinyje „Urbovita“ mėgino visais būdais kabintis į pergalę, bet šešiese rungtyniavę „Ovirama“ komandos krepšininkai nepasidavė spaudimui ir iškovojo pergalę.

MVP Aidas Viršilas (Ovirama) 33 tšk., 6 atk.k., 11 rez.p., 37 n. b.

Vitalij Sokolov (Ovirama) 11 tšk., 11 at. k., 23 n. b.