"Ovirama" išvargo pergalę prieš "ColliCare Logistics"

"Ovirama" išvargo pergalę prieš "ColliCare Logistics" 1229

Vasario 8 dieną „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko gerą sportinę formą demonstruojanti „Ovirama“ ir „ColliCare Logistics“. Po atkaklios kovos „Ovirama“ komanda šventė pergalę rezultatu 86-72 (27-21; 24-22; 20-14; 15-15).

Rungtynių pradžioje abi komandos puikiai metė tritaškius, tačiau įpusėjus kėlinukui užstrigo „ColliCare Logistics“ komandos taikiklis ir leido savo varžovams susikrauti 8 taškų persvarą 14-22.

Antrajame kėlinuke „Ovirama“ ir toliau puikiai rungtyniavo, mažiukai žaidėjai dalinosi kamuoliu ir kūrė progas komandos draugams o taiklūs jų metimai padėjo susikrauti net 17 taškų pranašumą (51-34), tačiau kovingieji varžovai neplanavo pasiduoti ir sumažino atsilikimą iki 8 taškų (51-43). Verta pastebėti, kad per pirmus du kėlinukus Rokas Šimkevičius atliko net 9 rezultatyvius perdavimus.

Antroje rungtynių pusėje „ColliCare Logistics“ mėgino perlaužti rungtynes į savo pusę, tačiau pristigo jėgų ir pergalę šventė „Ovirama“ komandos krepšininkai.

MVP Vitalij Sokolov (Ovirama) 22 tšk., 4 atk.k., 26 n. b.

Aidas Viršilas (Ovirama) 12 tšk., 9 rez. p., 6 per.k., 24 n. b.