"Ovirama" penktadienio vakarą iškovojo pergalę prieš "VKKM - Saulės Kaina"

"Ovirama" penktadienio vakarą iškovojo pergalę prieš "VKKM - Saulės Kaina" 1146

Spalio 28  dieną  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko „VKKM - Saulės kaina“ ir „Ovirama“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 57:82 (18:24; 16:17; 12:15; 11:26) iškovojo „Ovirama“.

Pirmojoje rungtynių pusėje jaunieji krepšininkai, nors ir neturėdami ūgio bei svorio pranašumo, kovingumu neatsiliko ir rungtynės vyko taškas į tašką. Po dviejų kėlinių švieslentė rodė tik 7 taškų skirtumą (34:41).

Trečiajame kėlinyje vaizdas nesikeitė ir "Oviramos" krepšininkams pavyko padidinti savo pranašumą iki 10 taškų (46:56).

Paskutiniame kėlinyje svečių komanda "įjungė aukštesnę pavarą" ir nepaliko vilčių "VKKM - Saulės kaina" krepšininkams sugrįžti į rungtynes, kurias "Ovirama" laimėjo rezultatu - 57:82. Taip iškovodami trečiąją pergalę šiame sezone.