"Ovirama" tritaškių lietumi nuplovė "Autoegidą"

"Ovirama" tritaškių lietumi nuplovė "Autoegidą" 1026

Lapkričio 13 dieną "Prolain" taurėje susitiko "Ovirama" ir "Autoegida" komandos. "Ovirama" komanda užkūrė tikrą tritaškių lietų, Albertas Valiulis pataikė 12 tritaškių ir jo komanda įtikinamai laimėjo rungtynes rezultatu 98:85 (26:22; 27:9; 30:20; 15:34).

Abi komandos rungtynes pradėjo labai laisvai. Mažai stabdymų, greitos atakos ir akiai mielas krepšinis, po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo apylygis 26:22.

Antrajame kėlinyje "Ovirama" surengė tritaškių lietų ir daugiausiai Alberto Valiulio pastangomis spurtuodami laimėjo ketvirtį net 27:9 taip susikurdami kosminį pranašumą ir praktiškai nulemdami rungtynių baigtį (53:31).

Antrojoje rungtynių pusėje, o ypač ketvirtajame kėlinyje atsileidę "Oviramos" vyrukai pralaimėjo kėlinį net 15:34, tačiau iškovojo įtikinamą pergalę 98:85.

MVP: Mantas Tomaševičius "Ovirama" 26 tšk., 12 atk. kam., 6 išpr. praž., 10/10 baud., 10/12 dvit., 42 nb.

Albertas Valiulis "Ovirama" 36 tšk., 7 atk. kam., 12/20 trit., 35 nb.

Lukas Grabauskas "Autoegida" 34 tšk., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 7 išpr. praž., 12/17 dvit., 34 nb.

Domininkas Vaitkus "Autoegida" 19 tšk., 12 atk. kam., 23 nb.