Paskutiniųjų sekundžių trileryje - "Urbovita" kelialapis į pusfinalį

Paskutiniųjų sekundžių trileryje - "Urbovita" kelialapis į pusfinalį 547

Kovo 19 d. “Valgyksveikai.lt” lemiamose serijos rungtynėse susitiko “Urbovita” ir “Lavango Group” ekipos. Paskutinių sekundžių trileryje „Urbovita“ kelialapis į pusfinalį – 74:69 (20:14; 19:14; 23:20; 12:21)

Rungtynes atidarė taiklus tritaškis “Ubovita” žaidėjo Deivido Petravičiaus taiklus tritaškis metimas. Jo įkvėpti pastarieji spurtavo 8-0. “Lavango Group” minutinė pertraukėlė į naudą neišėjo, o “Urbovita” savo varžovus baudė taikliais metimais iš tolimos distancijos. Kėlinio gale užvirė aistros, kurių metu iš aikštelės buvo išvarytas rungtynes gerai pradėjęs „Urbovita“ žaidėjas Antanas Padavičius. Po pirmojo kėlinuko priekyje „Urbovita“ – 20:14.

Antrąjį kėlinuką geriau pradėjo „Lavango Group“, kuri prie savo varžovų priartėjo iki 6 taškų, tačiau „Urbovita“ vedama Deivido Petravičiaus ir Mindaugo Naudžiūno besibaigiant antrąjam ketvirčiui turėjo 9 taškų pranašumą – 37:28.

Po ilgosios pertraukos vyko atkakli dvikova, komandos keitėsi taikliais metimais ir nei viena komanda nei pabėgo nuo savo varžovų nei priartėjo – „Urbovita“ puikiai išlaikė susikrautą savo pranašumą. Įpusėjus ketvirčiui 49:40 priekyje „Urbovita“. O po triejų kėlinių 62:48 priekyje „Urbovita“.

Ketvirtąjame kėlinuke vaizdas aikštelėje išliko panašus kaip ir trečiąjame kėlinyje, tačiau prasidėjus antrąjai kėlinuko pusei spurtą surengė „Lavango Group“ ir nuo tos akimirkos aikštelėje prasidėjo tikras trileris – likus žaisti 1 min. rezultatas buvo lygus – 69:69, tačiau vienas taiklus Lino Markaičio ir rezultatyvus Modesto Jurkaičio prasiveržimas išvedė „Urbovita“ į priekį – 72:69 likus žaisti 36 sek. Per likusi laiką „Lavango Group“ ataka buvo nerezultatyvi, Mindaugas Naudžiūnas sumetė du taiklius baudos metimus ir „Urbovita“ iškovojo kelialapį į „Valgyksveikai.lt“ taurės pusfinalį.

MVP: „Urbovita“ Deividas Petravičius – 25 t., 9 at.k., 6 rez.p., 26 n.b.

„Urbovita“ Mindaugas Naudžiūnas – 15 t., 8 at.k., 23 n.b.

„Lavango Group“ Matas Vaitkus – 19 t., 6 at.k., 3 rez.p., 21 n.b.