Patęsimo trileryje ''Izoton" komandos pergalė

Patęsimo trileryje ''Izoton" komandos pergalė 1197

Sausio 10 dieną "Bendruomenių" taurėje susitiko "Izoton" ir "ColliCare Logistics" komandos. Labai nerezultatyviose rungtynėse su pratęsimu pergalę iškovojo "raudonieji" rezultatu 69:63 (13:9; 16:13; 8:17; 20:18; 12:6).

Rungtynėse dominavio tvirta vyriška kova ir didelis fiziškumas. Komandos du kėlinius kovėsi taškas į tašką. Po ilgosios pertraukos "ColliCare Logistics" komanda buvo įgijusi dviženklę persvarą, tačiau Marko Ostrovskio taikliais tritaškiais metimais "Izoton" sugrįžo į rungtynes ir išplėšė pratęsimą. Jame "Izoton" jautėsi kur kas geriau ir pasinaudoję psichologine persvara nukautavo varžovus 69:63.

MVP: Gytautas Kibelkis "Izoton" 12 tšk., 16 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam., 30 nb.

Domininkas Vaitkus "ColliCare Logistics" 20 tšk., 10 atk. kam., 8 išpr. praž., 31 nb.

Mark Ostrovskij "Izoton" 19 tšk., 8 atk. kam., 21 nb.