Pauliaus Žurnos nuostabus žaidimas padėjo iškovoti "Gobanai" pergalę

Pauliaus Žurnos nuostabus žaidimas padėjo iškovoti "Gobanai" pergalę 177

Sausio 24 vakarą "Simuvos" taurėje susitiko "Gobana" ir "Autoegida" komandos. "Gobana"  Pauliaus Žurnos vedama iškovojo įtikinamą pergalę 78:57 (28:17; 20:12; 11:15; 19:13).

Jau pirmajame kėlinyje "Gobana" "Autoegidos" žaidėjams parodė, kad nesiruošia juokauti ir pirmąjį kėlinuką laimėjo 28:17.

Antrajame kėlinyje "Gobana" ir toliau varžovus bombardavo tolimais metimais bei greitomis atakomis. Po dviejų kėlinukų "Gobana" pirmavo jau 48:29.

Trečiajame kėlinuke "Autoegida" šiek tiek priartėjo prie varžovų, tačiau "Gobana" kėlinio gale vėl šovė ir priekį ir pirmavo po trijų kėlinukų 59:44.

Ketvritajame kėlinyje "Autoegida" dar pasispardė, tačiau "Gobana" vis tik iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 78:57.

MVP: Paulius Žurna "Gobana"  24 tšk., 8 atk. kam., 36 nb. (Prizą įsteigė "Neptūnas-Akvaservis")

Gytautas Kibelkis "Autoegida" 10 tšk., 16 atk. kam., 22 nb.

Mindaugas Norvaišas  "Gobana" 17 tšk., 19 nb.