Pavyzdingai kovoję "VKKM - Saulės kaina" lieka be pergalių

Pavyzdingai kovoję "VKKM - Saulės kaina" lieka be pergalių 1362

Gruodžio 8 dieną Klaipėdos miesto Bendruomenių” taurės rungtynėse susitiko “Kretinga“ ir ”VKKM - Saulės kaina“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 83:76 (26:24; 20:14; 19:16; 18:22) iškovojo “Kretinga.

Rungtynes “VKKM - Saulės kaina” pradėjo išsiverždami į priekį, tačiau greitai jų pranašumas buvo panaikintas. Pirmąjį kėlinuką rezultatu 26:24 laimėjo “Kretinga”.

Antrajame kėlinuke aikštelėje vyko apylygis žaidimas, tačiau neilgam. Artėjant ilgajai pertraukai “Kretinga” pabėgo nuo varžovų dviženkliu pranašumu, o po dviejų kėlinukų jie pirmavo rezultatu 46:38.

Antrojoje rungtynių pusėje “Kretinga” ir toliau pavyzdingai laikėsi priekyje, nors jaunimas žaidė neblogai visgi niekaip nesisekė persverti rezultato. Rungtynės taip ir pasibaigė, o pergalę rezultatu 83:76 iškovojo “Kretinga”.

Rungtynių žaidėjai: MVP Aidas Viskontas (Kretinga) 24 t., 8 atk. k., 7 rez. p.,  išp. p., 36 n. b.

Antanas Stonkus (Kretinga) 15 t., 11 atk. k., 1 rez. p., 24 n. b.

Aredas Dziuba (VKKM - Saulės kaina) 18 t., 3 atk. k., 5 rez. p., 3 išp. p., 18 n. b.