Pavyzdingas krepšinis pusfinalyje ir "Vitės bendruomenės" kelialapis į "Bendruomenių" taurės finalą 1246

Kovo 13 dieną  „Bendruomenių“ taurės pusfinalio rungtynėse susitiko „Vitės bendruomenė“ ir „Urbovita“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 91:82 (26:22; 28:15; 21:17; 16:28) iškovojo ir į „Bendruomenių“ taurės finalą keliauja „Vitės bendruomenė“.

Pirmąjį kėlinuką užtikrinčiau pradėjo „Vitės bendruomenės“ ekipa. Kėlinuko pradžioje „Urbovitai“ sunkiai lipdėsi žaidimas, tačiau po pasitarimo traukiami Mindaugo Naudžiūno ir Deivido Petravičiaus dueto, kurie per kėlinuką abu sumetė po 10 taškų, „Urbovita“ grįžo į rungtynes, tačiau nusileido po pirmojo kėlinuko rezultatu 22:26.

Antrojo kėlinuko pradžioje „Urbovita“ dar pasikūrusi nuo pirmojo kėlinuko ir toliau sėkmingai rungtyniavo ir vienu metu rezultatą persvėrė net į savo naudą, tačiau tada susiėmusi „Vitės bendruomenė“ įjungė aukštesnę pavarą ir dėka antrajame kėlinuke siautėjusio Lauryno Stonkaus susigrąžino savo pranašumą, jį padidino iki dviženklio ir po dviejų kėlinukų „vitiečiai“ pirmavo rezultatu 54:37.

Trečiąjį kėlinuką „Urbovita“ vėl pradėjo pasikūrusi ir atrodė jau vėl grįš į rungtynes, tačiau kėlinio laikrodžiui persisukus į antrąją pusę ir vėl tas pats antrojo kėlinuko scenarijus. „Vitės bendruomenė“ susikrovė rekordinį pranašumą ir po trijų kėlinių toliau pirmavo.

Ketvirtajame kėlinuke „žalieji“ jau nebekartojo pastarųjų dviejų kėlinių klaidų ir dabar jau sistemingai mažino savo atsilikimą visą kėlinuką, kol iki varžovų priartėjo iki šešių taškų. Tačiau tada likus maždaug mintutei iki rungtynių pabaigos paskutiniąją "vinį į karstą" įkalė Martynas Airošius – (Vitės bendruomenė) taiklus tritaškis visiškai panaikino visus šansus „Urbovita“ iškovoti pergalę. Kelialapį į „Bendruomenių“ taurės finalą rezultatu 91:82 iškovojo „Vitės bendruomenė“.

Rungtynių žaidėjai: MVP Laurynas Stonkus (Vitės bendruomenė) 26 t., 6 atk. k., 2 rez. p., 28 n. b.

Martynas Airošius (Vitės bendruomenė) 19 t., 5 atk. k., 6 rez. p.,  23 n. b.

Deividas Petravičius (Urbovita) 24 t., 12 atk. k., 5 išp. p., 37 n. b.