Permainingoje ir daug nervų pareikalavusioje dvikovoje "Lavango Group" pergalė

Permainingoje ir daug nervų pareikalavusioje dvikovoje "Lavango Group" pergalė 479

Sausio 21 d. vakarą „Valgyksveikai.lt“ taurės rungtynėse susitiko „Autoegida“ ir „Lavango Group“ komandos. „Autoegida“ paskutinėmis minutėmis palūžo ir neatsilaikė prieš „Lavango Group“ tritaškių bombardavimą – 76:59 (20:12; 13:14; 16:16; 10:34)

Rungtynių startas sėkmingesnis buvo „Autoegida“ komandai, kurie jautėsi lengviau aikštelėje ir laisvus metimus išnaudojo rezultatyviai. Sužaidus pusę kėlinuko rezultatu 9:3 „Autoegida“ priekyje. Pirmąjame kėlinuke savo persvarą išlaikę „Autoegida“ jį užbaigė rezultatu 20:12 būdami priekyje.

Antrąjame kėlinuke „Autoegida“ puikiai išlaikė susikurtą savo persvarą ir tvirtai laikėsi prieš galinas „Lavango Group“ atakas taškais atsakydami į taškus. Po dviejų kėlinių rezultatu 33:26 priekyje „Autoegida“.

Po ilgosios pertraukos „Lavango Group“ į aikštę grįžo labiau susikaupę ir smeigė du tritaškius paeiliui ir dar po dviejų taškų iš po krepšio pirmą kartą rungtynėse įsiveržė į priekį – 36:35. Tačiau po dviejų taiklių iš eilės „Autoegidos“ žaidėjo Evaldo Braso tritaškių metimų pastarieji vėl susigrąžino solidžią persvarą – 49:42.

Ketvirtąjame kėlinuke įtampos netrūko, „Lavango Group“ vėl pasivyjo savo varžovus ir likus žaisti 5 min. virė arši ir lygiavertė dvikova. „Lavango Group“ pradėjo bombarduoti „Autoegida“ krepšį taikliais tritaškiais metimais, kurių pagrindiniai iniciatoriai buvo Julius Žilinskas ir Matas Vaitkus. Paskutinėmis minutėmis palūžę „Autoegida“ leido „Lavango Group“ didinti savo pranašumą ir užtikrintai švęsti pergalę rezultatu 76:59.

MVP: „Lavango Group“ Julius Žilinskas – 34 t., 8 at.k., 38 n.b.

„Lavango Group“ Matas Vaitkus – 14 t., 17 n.b.

„Autoegida“ Gytautas Kibelkis – 16 t., 12 at.k., 24 n.b.