Pirmąjį smūgį sudavė "Urbovita"- laukite tęsinio

Pirmąjį smūgį sudavė "Urbovita"- laukite tęsinio 520

Vasario 25 dieną "Valgyksveikai.lt" taurėje ketvifinalio serijas pradėjo "Urbovita" ir "Lavango Group" komandos. "Urbovitos" garvežys saugiai nuriedėjo po ilgosios pertraukos ir leido įsiveržti serijoje 1-0, rungtynės baigėsi rezultatu 83:59 (21:20; 15:15; 22:12; 25:12).

„Lavango Group“ jau nuo pirmų minučių griebė už gerklės „Urbovitos“ komandai spurtuodami 10:2, ko pasekoje sekė minutės pertraukėlė. Po minutės pertraukėlės „Urbovita“ grįžo su tinkama energija ir Andrėjaus Semionovo ir Deivydo Petravičiaus vedami laimėjo pirmąjį ketvirtį 21:20.

Antrajame kėlinyje ir toliau „Urbovitai“ nepavyko stabdyti Tado Maželio ir Mato Vaitkaus dueto, tačiau nepaisant to rado savų pliusų puolime ir sėkmingai tęsė savo sėkmingą atkarpą (31:27). Kėlinukas klostėsi lygiai, tačiau viso kėlinio metu „Urbovita“ kontroliavo rungtynes. Po Tado Maželio tritaškio metimo „Lavango Group“ į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis esant minimaliam deficitui 35:36.

Po ilgosios pertraukos „Urbovita“ nestabdė ir toliau kopė į rekordines aukštumas. Po trijų kėlinukų persvara tapo rekordine – 58:47. Ketvirtame kėlinyje „Urbovita“ ir toliau rado įvairesnių spalvų žaidime bei pavojingai nutolo jau 16 taškų skirtumu, ko pasekoje Marius Prekevičius įpusėjus ketvirtam kėliniui griebėsi minutės pertraukėlės. Po jos niekas nebepasikeitė, o "Urbovita" iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 83:59.

MVP: Mindaugas Naudžiūnas "Urbovita" 17 tšk., 24 nb.

Matas Vaitkus "Lavango Group" 27 tšk., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 25 nb.

Edgaras Gervelis "Urbovita" 11 tšk., 15 atk. kam., 23 nb.