Pirmose ketvirfinalio serijos grumtynėse "Urbovitos" pirmas žingsnis link pusfinalio 1066

Vasario 13 dieną "Prolain" taurėje startavo pirmoji ketvirfinalio serija. Gynybinėse ir daug fiziškumo pareikalavusiose rungtynėse serijoje išsiveržė į priekį "Urbovitos" komanda laimėję rezultatu 66:59 (12:11; 18:13; 15:17; 21:18) prieš "Daikra - Reborda" komandą.

Jau rungtynių pradžioje matėsi, kad tai bus taktinė abiejų komandų serija. Sužaidus 6 minutes rezultatas buvo vos 2:2. Antroji kėlinio pusė buvo kiek rezultatyvesnė ir "Urbovita" laimėjo pirmą ketvirtį 12:11.

Antrajame kėlinyje kiek sėkmingiau rungtyniavo "Urbovita" komanda, kuri stengėsi įgyti pranašumą, tačiau "rebordininkai" puikiai laikėsi rungtynėse (30:24).

Po ilgosios pertraukos "Daikra - Reborda" darė viską, kad išsilaikytų rungtynėse. Visos rungtynės buvo tarsi linksmieji kalneliai, "Urbovita" pirmaudavo tai kiek solidesne persvara tai mažesne, bet iš esmės kontroliavo rungtynes, to pasekoje ir rungtynių pabaigą. Sužaidę užtikrinčiau ir su didesne patirtimi serijoje išsiveržė 1:0 laimėdami rungtynes 66:59.

MVP: Deividas Petravičius "Urbovita" 6 tšk., 12 atk. kam., 4 rez. perd., 3 blk., 17 nb.

Linas Markaitis "Urbovita" 10 tšk., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 16 nb.

Domantas Tėvelis "Daikra - Reborda" 15 tšk., 16 nb.