Po atkaklios ir nervingos kovos - "Vitės bendruomenė" komandos pergalė

Po atkaklios ir nervingos kovos - "Vitės bendruomenė" komandos pergalė 1017

Ketvirtadienio vakarą Klaipėdos miesto „Urbovitos lygos“, „Prolain“ taurės varžybose susikovė vienos iš turnyro favoritų „Vitės bendruomenė“ ir „Lavango Group“ komandos. Po sunkios ir labai nervingos kovos pergalę turnyre iškovojo „Vitės bendruomenė“ 94-88 (21-23; 21-20; 23-21; 29-24).

Pirmoje rungtynių pusėje „Lavango Group“ vedami puikaus Simono Serapino ir Vytauto Šarakausko dueto dominavo, tačiau „Vitės bendruomenė“ nepalūžo ir vis sumažindavo savo atsilikimą, o komandos ilsėtis į didžiąją pertrauką išėjo rezultatui esant 42-43 „Lavango Group“ komandos naudai.

Po didžiosios pertraukos „Lavango Group“ komanda atitrūko 8 taškais, tačiau Tadas Maželis buvo nubaustas technine pražanga o po jos ir diskvalifikacine, o jų varžovai sėkmingai realizavo 5 baudų metimus iš eilės (Nes prieš tai buvo paskirta pražanga metimo metu) ir dar sėkmingai užpuolė ir sumažino savo atsilikimą iki 1 taško. Negana to „Lavangio Group“ komandos bėdos nesibaigė ir kėlinuko pabaigoje Simonas Serapinas patyrė traumą, tad nebegalėjo tęsti rungtynių. Nors „Lavango Group“ žaidė kaip lygus su lygiais, tačiau rungtynių pabaigoje pristigo jėgų ir pralaimėjo rungtynes.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Vitės bendruomenė“ Martynas Airošius 19 tšk. 5 atk.k. 6 rez.p. 23 n.b.

„Vitės bendruomenė“ Karolis Opulskis 15 tšk. 16 n.b.

„Vitės bendruomenė“ Tadas Kymantas 11 tšk. 7 atk.akm.5 rez.p. 16 n.b.