Po dramatiškos kovos "Stasmila" tampa "Bendruomenių" taurės čempionais

Po dramatiškos kovos "Stasmila" tampa "Bendruomenių" taurės čempionais 1439

Kovo 15 dieną Klaipėdos miesto Bendruomenių” taurės finalo rungtynėse susitiko “Stasmila“ ir ”Izoton“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 78:75 (20:18; 14:20; 19:9; 25:28) iškovojo “Stasmila.

Rungtynes geriau pradėjo “Stasmila” ekipa, jie per pirmąjį kėlinuką laikėsi dėka taiklių tritaškių metimų, viso sumetė penkis iš aštuonių. Tačiau “Izoton” komanda kėliniui įpusėjus atsigavo, sumažino atsilikimą ir po kėlinuko atsilkinėjo 18:20.

Antrasis ketvritis atrodė gana panašiai, komandos ir toliau žaidė kietą, kontaktinį krepšinį, o rungtynių favoritas liko vis dar neaiškus. Kėlinio pabaigoje kiek į priekį atitrūkę “Izoton” krepšininkai, išeidami į ilgąją pertrauką, pirmavo rezultatu 38:34.

Antrąją rungtynių pusę “Stasmila” pradėjo 9:0 spurtu, po kurio “Izoton” ekipos strategas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Į trečiąjį kėlinuką “Stasmilos” komandai po darbų atvyko padėti komandos variklis Karolis Opulskis, kuris įpūtė energijos į komandos žaidimą, kas pasimatė ir rezultate po trijų kėlinių - 53:47.

Ketvirtąjį kėlinį “Stasmila” pradėjo keturiais taikliais tritaškiais metimais (tris įmetė Andrius Skvarčinskas, dar vieną pridėjo Mindaugas Norvaišas), kurie išvedė “Stasmilos” komandą dviženkliu pranašumu į priekį.

“Stasmila” išlaikė persvarą iki pat rungtynių pabaigos, o likus minutei pirmavo penkiais taškais (76:71). “Izoton” ekipai pavyko sumažinti atsilikimą ir po taiklių Gytauto Kibelkio baudos metimų jie atsilikinėjo rezultatu 75:76. Paskutinioji ataka priklausė “Stasmilos” ekipai, kurios metu, po pražangų taktikos Martynas Airošius realizavo abu baudos metimus ir padidino pranašumą iki trijų (78:75). Tiesa “Izoton” ekipai dar buvo likusios kelios sekundės, tačiau Gytauto Kibelkio tritaškis metimas buvo netaiklus ir “Bendruomenių” taurės čempionais rezultatu 78:75 tapo “Stasmila”.

Rungtynių žaidėjai: MVP Martynas Airošius (Stasmila) 18 t., 5 atk. k.,8 rez. p., 6 išp. p., 28 n. b.

Mindaugas Norvaišas (Stasmila) 17 t., 11 atk. k., 4 rez. p., 26 n. b.

Gytautas Kibelkis (Izoton) 15 t., 15 atk. k., 3 rez. p., 4 išp. p., 26 n. b.