Pratęsimo trileryje sunki "Urbovitos" pergalė

Pratęsimo trileryje sunki "Urbovitos" pergalė 1139

Spalio 26  dieną  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko Urbovita“ ir ColliCare Logistics“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 75:73 (15:23; 17:21; 14:9; 21:14; 8:6) iškovojo „Urbovita“.

Rungtynes geriau pradėjo „ColliCare Logistics“ ekipa. Jie šiek tiek geriau žaidė puolime ir gynyboje, kas leido pirmąjį kėlinuką laimėti rezultatu 23:15.

Antrasis kėlinukas atrodė panašiai. „ColliCare Logistics“ padidino savo pranašumą iki dviženklio. „Urbovita“ bandė visaip priešininkus pavyti, tačiau iškart gaudavo atsaką atgal. Po dviejų kėlinių „Collicare Logistics“ išsilaikė priekyje ir pirmavo rezultatu 44:32.

Trečiajame kėlinuke „Urbovita“ surengė spurtą ir pamažu pradėjo vytis varžovus. Vienu metu komandas skyrė vos dviejų atakų skirtumas, tačiau kėlinuko pabaigą geriau sužaidusi „Collicare Logistics“ truputuką pabėgo į priekį.

Ketvirtajame kėlinuke užvirė arši kova. „Urbovita“ panaikino savo atsilikimą ir likus dviem minutėms iki rungtynių pabaigos išsiveržė į priekį. Linas Markaitis (Urbovita) likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos pataikė svarbų tritaškį metimą, kuris išvedė komandą trimis taškais į priekį. Tiksint paskutinėms 20 sekundžių iš toli pataikė Evaldas Brasas (Collicare Logistics), išlygindamas rezultatą 67:67. „Urbovitai“ užpulti nepavyko ir komandos keliavo į pratęsimą.

Pratęsime komandos keitėsi pirmaujančiosios vaidmenimis. Likus kelioms sekundėm iki rungtynių pabaigos „Urbovitos“ komandos narys Mindaugas Naudžiūnas realizavo vieną baudą iš dviejų. „Collicare Logistics“ dar turėjo laiko užpulti, tačiau kamuolys išsprūdo iš rankų ir komandai nepavyko iškeliauti į antrąjį pratęsimą. „Urbovita“ laimėjo rungtynes rezultatu 75:73.

Rungtynių žaidėjai: MVP Andrius Mockus (Urbovita) 18 t., 10 atk. k., 4 išp. p., 1 per. k., 19 n. b.

Linas Markaitis (Urbovita) 18 t., 8 atk. k., 6 rez. p., 6 išp. p., 18 n. b.

Evaldas Brasas (ColliCare Logistics) 21 t., 17 atk. k., 2 rez. p., 5 per. k., 29 n. b.