Primetę savo žaidimo stilių "Daikra - Reborda" visiškai subyrėjo lemiamame ketvirtyje 1044

Gruodžio 10 dieną "Prolain" taurėje susitiko "Urbovita" ir "Daikra - Reborda" komandos. 35 minutes primetę savo žaidimo stilių "Daikra - Reborda" kovojo taškas į tašką, tačiau beviltiškai subyrėjo rungtynių pabaigoje ir galutinis rezultatas 75:55 (12:11; 10:13; 20:20; 33:11) neatspindėjo rungtynių chronologijos.

Pirmoji rungtynių pusė labiau priminė parolimpines žaidynes, nei mėgėjų lygos krepšinį. Labai nemalonus akiai krepšinis, begalės pramestų metimu ir absoliutus chaosas aikštėje. Tokį žaidimą pritaikę "Daikra - Reborda" komanda laikėsi rungtynėse, o po dviejų kėlinių rezultatas buvo vos 24:22 "rebordininkų" naudai.

Trečiajame kėlinyje vaizdas pasikeitė. Komandos žaidė labiau į puolimą orientuotą krepšinį arba tiesiog baigėsi jėgos arti gynyboje. Kėlinys baigėsi lygiai 20:20, o "Daikra - Reborda" dar turėjo metimo persvarą.

Viską lemiantis ketvirtasis kėlinys nežadėjo nieko blogo, pirmas minutes komandos ir toliau laikėsi arti viena kitos, tačiau antroji kėlinio pusė buvo tiesiog katastrofa ir "Urbovita" laimėjo ketvirtį net 33:11 taip suvarpydami "rebordininkų" bet kokias viltis ir laimėdami iš rezultato žiūrint kone užtikrintai 75:55.

MVP: Deividas Petravičius "Urbovita" 17 tšk., 15 atk. kam., 6 rez. perd., 32 nb.

Mindaugas Naudžiūnas "Urbovita" 21 tšk., 9 atk. kam., 26 nb.

Tomas Venslovas "Daikra - Reborda" 10 tšk., 11 atk. kam., 18 nb.