"Reborda - Girulių bendruomenė" įsirašo dar vieną pergalę

"Reborda - Girulių bendruomenė" įsirašo dar vieną pergalę 1216

Sausio 27 dieną  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko Reborda – Girulių bendruomenė“ ir „VKKM – Saulės kaina“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 77:68 (23:13; 15:12; 21:24; 18:19) iškovojo „Reborda – Girulių bendruomenė“.

Rungtynes geriau pradėjo „Reborda – Girulių bendruomenė“. Jie jau pirmajame kėlinyje pabėgo nuo jaunųjų krepšininkų dviženkliu pranašumu, o kėlinuką laimėjo rezultatu 23:13.

Antrajame kėlinuke rodėsi visiškai priešingas vaizdas. „Reborda – Girulių bendruomenė“ sustojo puolime ir per pirmąsias keturias kėlinio minutes nepelnė nė taško, o jaunimas sumažino atsilkimą iki keturių taškų. Visgi „rebordininkai“ kėliniui įpusėjus atsigavo, išlaikė pranašumą ir po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 38:25.

Trečiajame kėlinyje per pirmasias dvi su puse minutes jaunieji krepšininkai surengė 10:0 spurtą, o „Reborda – Girulių bendruomenė“ komandos strategas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Tada „rebordininkai“ vėl atsigavo, o pas „VKKM – Saulės kaina“ pasipylė klaidos, kuriomis pasinaudoję „mėlynieji“ susigrąžino dviženklį pranašumą. „Reborda – Girulių bendruomenė“ ir toliau po trijų kėlinių pirmavo dviženkliu pranašumu.

Ketvirtajame kėlinyje nieko ypatingo neįvyko, „Reborda – Girulių bendruomenė“ išlaikė savo pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 77:68.

Rungtynių žaidėjai: MVP Gediminas Anuškevičius (Reborda – Girulių bendruomenė) 18 t., 10 atk. k., 4 išp. p., 25 n. b.

Vilius Vaičius (Reborda – Girulių bendruomenė) 18 t., 10 atk. k., 7 rez. p., 5 per. k., 22 n. b.

Vytautas Mizgiris (VKKM – Saulės kaina) 14 t., 13 atk. k., 19 n. b.