"Redo" krikštynose ne tik prisvilę blynai, tačiau ir pati keptuvė - triuškinantis pralaimėjimas ir sezono antirekordas 1161

Lapkričio 16 dieną tęsėsi "Bendruomenių" taurėje sutriuškinimų vakaras. Šį kartą visus "pralenkė" lygos naujokai "Redo" komanda. "Reborda - Girulių bendruomenė" varžovus pakrikštijo taip skaudžiai, kad krito čia ir antirekordas ir ore tvyrojo sudegusių blynų kvapas. Rungtynės baigėsi rezultatu 80:35 (13:12; 31:6; 13:12; 23:5).

Pažiūrėjus į skaičius atrodo, kad "Redo" aikšteje buvo tik 2 ketvirčius iš 4. Antrasis ir ketvirtasis kėlinukas buvo pralaimėti bendru 11:54 rezultatu. To pasekoje krikštynos baigėsi antirekordu. Po pirmų dešimties minučių kur dar laikėsi intriga, "Redo" subirėjo jau antrame ketvirtyje, kurį pralaimėjo 6:31.

Po ilgosios pertraukos suprantama "rebordininkai" ėjo tik tvarkyti formulumas ir gerinti asmenines statistikas, tačiau ketvirtajame kėlinyje dar kartą prirėmė varžovus prie sienos ir triuškinamai laimėję ketvirtį galutiniu rezultatu 80:35 pribaigė varžovus.