Roko Žilinsko šaltakraujiškas tritaškis pražudė "Mano būstas" komandą

Roko Žilinsko šaltakraujiškas tritaškis pražudė "Mano būstas" komandą 1346

Lapkričio 19 dieną Klaipėdos miesto “Bendruomenių” taurės rungtynėse susitiko “Kretinga“ ir „Mano būstas“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 76:75 (20:20; 24:13; 19;21; 13:21) iškovojo “Kretinga.

Rungtynes “Kretinga” pradėjo 6:0, tačiau “Mano būstas” komanda greitai grįžo į rungtynes, o pirmasi kėlinukas baigėsi lygiu 20:20 rezultatu.

Antrajame kėlinuke “Kretinga” įgijo pagreitį, per kėlinuką pataikė 5 tritaškius iš 8, kas leido pabėgti nuo varžovų dviženkliu pranašumu ir po dviejų kėlinukų pirmauti rezultatu 44:33.

Trečiajame ketvirtyje “Kretinga” jau buvo įgijusi rekordinę 15 taškų persvarą, tačiau Alano Urbono pora taiklių tritaškių metimų truktelėjo “Mano būstas” ekipą iš dviženklio atsilikimo. “Kretinga” po trijų kėlinių pirmavo 63:54.

Paskutiniame kėlinyje “Mano būstas” suaktyvino gynybą, per pirmąsias 6 kėlinio minutės į savo krepšį praleido vos 4 taškus, o aktyvesnė gynybą leido pereiti prie tikslesnio puolimo ir persverti rezultatą į savo naudą. Likus minutei švieslentėje švietė lygus rezultatas 73:73. Vienoje iš paskutiniųjų atakų Matas Staponas (Mano būstas) realizavo dvitaškį, kuris išvedė jo komandą į priekį rezultatu 75:73. Paskutinioje atakoje “Mano būstas” komandą galėjo laikyti kamuolį iki pat rungtynių pabaigos, tačiau Andrius Bėrontas galvodamas, kad prieš jį bus prasižengta išmetė netaiklų metimą, o kitoje aikštės pusėje Roko Žilinsko tritaškis išvedė “Kretingos” ekipą į priekį 76:75. Likus 2,8 sekundėms Arnas Pilipavičius dar turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau jo metimas buvo netaiklus ir pergalę rezultatu 76:75 iškovojo “Kretinga”.

Rungtynių žaidėjai: MVP Eimantas Kupšys (Kretinga) 13 t., 11 atk. k., 4 išp. p., 20 n. b.

Rokas Žilinskas (Kretinga) 9 t., 11 atk. k., 3 rez. p., 16 n. b.

Matas Staponas (Mano būstas) 13 t., 8 atk. k., 8 rez. p., 2 išp. p., 23 n. b.