Rungtynių pabaigoje užbombardavę varžovus tritaškiais metimais "Urbovita" iškovojo pergalę 151

Sausio 10 dieną „Simuvos“ taurėje susikovė „Simuva“ ir „Urbovita“ komandos. Rungtynių pabaigoje „Urbovita“ užmėtė tritaškiais  „Urbovitą“ ir iškovojo pergalę rezultatu 85:77 (23:18; 19:23; 16:17; 27:19).

Pirmosios rungtynių minutės prasidėjo aktyviai, abi komandos pataikė keletą tritaškių, tačiau įpusėjus kėliniui „Urbovita“ spurtavo ir įgijo persvarą 15:8, ko pasekoje ‚Simuva“ paprašė minutės pertraukėlės.  Po jos „Simuva‘ sugebėjo išlyginti rezultatą (18:18), tačiau paskutinėje atakoje „Urbovita“ pelnė 5 taškus ir kėlinuką laimėjo 23:18.

Antroje kėlinio pradžioje komandos kovėsi taškas į tašką. Įpusėjus ketvirčiui „Simuvai“  pavyko išlyginti rezultatą.  Po 11 Martyno Šmito iš eilės pelnytų taškų „Simuva“ buvo jau priekyje, tačiau kėlinio pabaigoje „Urbovita“  vėl įgijo 5 taškų persvarą. Likus kiek daugiau nei minutei Osvaldas Kurauskas pasirodė ant parketo ir padėjo „Simuvai“ atsilikti po dviejų kėlinukų tik 41:42.

Po ilgosios pertraukos komandos kovėsi lygiai, tačiau įpusėjus kėliniui „Urbovita“ vėl spurtavo ir įgijo 8 taškų persvarą, ko pasekoje „Simuva“ paprašė minutės pertraukėlės.  Po jos grįžo į rungtynes, o Osvaldo Kurausko tritaškis paskutinę kėlinio sekundę išlygino rungtynių rezultatą 58:58.

Lemiamą ketvirty „Simuva“ pradėjo užsivedusi ir spurtavo 6:0, ko pasekoje „Urbovita“ paprašė jau antros minutės pertraukėlės antroje žaidimo pusėje.  Po jos „Urbovita“ spurtavo 9:2 ir išlygino rezultatą. Rungtynių pabaigoje „Urbovita“ užbombardavo tritaškiais metimais varžovus ir iškovojo pergalę rezultatu 85:77.

MVP:  Mindaugas Naudžiūnas "Urbovita" 24 tšk., 26 nb. (Prizą įsteigė Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ komanda).

Paulius Piktuižis "Urbovita" 20 tšk., 6 rez. perd., 23 nb.

Martynas Šmitas "Simuva" 17 tšk., 6 atk. kam., 17 nb.