Ryčio Biliarto metimas viena ranka privertė "Vitės bendruomenė" komandą patirti pirmą pralaimėjimą 1034

Sekmadienio rytą Klaipėdos miesto „Urbovitos lygos“,  „Prolain“ taurės varžybose susikovė be pralaimėjimų žygiuojantys „Vitės bendruomenė“ komanda ir tik 1 pralaimėjimą turintys „Ovirama“ komandos krepšininkai. Pergalę rungtynėse po dramatiškos pabaigos iškovojo „Ovirama“ 91-89 (25-21; 21-14; 24-29; 21-25).

Rungtynes aktyviau pradėjo „Ovirama“ komandos krepšininkai, kurie išsiveržė į priekį 7-0, tačiau „Vitės bendruomenė“ nepasimetė ir grįžo į rungtynes, tačiau antrajame kėlinuke po puikaus Manto Tomaševičiaus dvitaškiu ir tolimo Alberto Valiulio metimo „Ovirama“ susikrovė rekordinę tuo metu persvarą 15 taškų (42-27), į tai jų varžovai atsakė 6 - 0 ir privertė prašyti minutės pertraukėlės.

Po didžiosios pertraukos „Ovirama“ po Alberto Valiulio dviejų taškų su pražanga susikrovė 16 taškų (53-37) persvarą, tačiau tada darbo ėmėsi Tadas Kymantas ir Justas Grikštas o jų vedama komanda grįžo į rungtynes ir ketvirtojo kėlinuko paskutinių sekundžių trileryje likus 4,2 sekundes Justas Grikštas pataikė neįtikėtiną taiklų tolimą metimą ir išlygino rezultatą, tačiau per likusį laiką „Ovirama“ pasirinko nestandartinį sprendimą ir lemiamą metimą patikėjo Ryčiui Biliartui, kuris prasiveržęs nuo tritaškio linijos šuolyje pataikė sudėtingą metimą viena ranka ir išplėšė pergalę savo komandai.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Ovirama“ Mantas Tomaševičius 26 tšk. 13 atk.k. 36 n.b.

„Ovirama“ Rytis Biliartas 22 tšk. 11/13 dvit. 9 atk.k. 27 n.b.

„Vitės bendruomenė“ Justas Grikštas 28  tšk. 6 atk.k. 28 n.b.