Salantų "Vėjas" dar kartą buvo per plauką nuo pergalės

Salantų "Vėjas" dar kartą buvo per plauką nuo pergalės 506

Trečiadienį, vasario 13 dieną  „Valgyksveikai.lt“ taurėje susigrūmė Salantų „Vėjas“  ir „Urbovita“ komandos. Pergalę  rezultatu 85-82 (20-19; 20-17; 25-16; 20-30) iškovojo „Urbovita“.

Pirmame kėlinyje žaidimas klostėsi rezultatyviai ir lygiai, nei viena komanda nesugebėjo įgyti solidesnio pranašumo. Po pirmų 10 minučių „Urbovita“ pirmavo 20-19.

Antrame kėlinyje Salantiškiai trumpam įgijo nedidelį pranašumą, bet jį greitai iššvaistė ir įpusėjus rungtynėms atsiliko rezultatu 40-36.

Trečiajame kėlinyje „Urbovita“ „plakė“ varžovus po krepšiu ir taip gan solidžiai per ketvirtį sugebėjo atitolti nuo varžovų. Po trijų kėlinių „Urbovita“ pirmavo rezultatu 65-52.

Paskutiniame ketvirtyje Tomas Narmontas smeigė porą tritaškių ir sugrąžino „Vėjo“ viltis pakovoti dėl pergalės. Dar po eilinio Tomo Narmonto tritaškio, trijų taškų vertės metimą smeigė ir Jonas Galdikas. Taip rezultatas tapo lygiu 70-70. Nuo tos akimirkos rungtynės klostėsi lygiai, bet pabaigoje užtikrinčiau žaidusi „Urbovita“ iškovojo pergalę rezultatu 85-82.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Urbovita“ Deividas Petravičius 31t. 17 atk.kam. 49 n.b.

„Urbovita“ Modestas Jurkaitis 17t. 5 atk.kam. 9 rez.perd. 21 n.b.

Salantų „Vėjas“ Jonas Galdikas 25t. 5 atk.kam. 8 rez.perd. 31 n.b.