Salantų "Vėjo" sezonas baigtas: "Kretinga" tiesiausiu keliu keliauja į pusfinalį 529

Kovo 4 dieną „Valgyksveikai.lt“ taurės antrose ketvirfinalio serijos rungtynėse susitiko Salantų „Vėjas“ ir „Kretinga“ komandos. "Kretinga" po ilgosios pertraukos sugebėjo palaužti Salantų "Vėjo" pasipriešinimą ir iškovoti pergalę rezultatu 68:61 (12:13; 17:17; 20:16; 19:15) bei laimėti seriją 2-0.

Pirmąsias rungtynių minutes užtikrinčiau pradėjo Salantų komanda, kuri rungtynes pradėjo spurtu 10:2, tačiau antrąją kėlinuko daly „Kretinga“ sustabdė salantiškius ir priartėjo iki 12:13.

Antrame ketvirtyje vyravo tvirta fizinė kova. Komandos kovėsi taškas į tašką. Salantų komandoje sunkiai sulaikomas buvo Darius Kaveckis, o „Kretingos“ komandoje spindėjo Edgaro Vigelio žvaigždė. Po dviejų kėlinių Salantai vis dar turėjo minimalų pranašumą 43:42.

Po ilgosios pertraukos Kornelijus Stonkus surengė solo šou ir „Kretinga“ pirmą kartą įgijo dviženklę taškų persvarą (44:34). Salantų „Vėjas“ nesubliuško ir parodė kovingumą, sugrįžo į rungtynes po trisdešimties minučių kovos atsilikdami 46:49.

Lemiamame ketvirtyje „Kretinga“ dar kartą pabėgo nuo varžovų. Šį kartą salantiškiams grįžti nebepavyko ir jie turėjo pripažinti varžovų pranašumą 61:68, bei užbaigti sezoną.

MVP: Edgaras Vigelis "Kretinga" 18 tšk., 20 nb.

Darius Kaveckis "Vėjas" 17 tšk., 7 atk. kam., 17 nb.

Eimantas Kupšys "Kretinga" 12 tšk., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 16 nb.