Sekmadienio popietė: pirmoji "VKKM - Saulės kaina" komandos pergalė

Sekmadienio popietė: pirmoji "VKKM - Saulės kaina" komandos pergalė 1154

Lapkričio 13  dieną  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko „Dragūnai “ ir „VKKM – Saulės kaina“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 78:74 (26:14; 18:22; 16:23; 18:15) iškovojo „VKKM – Saulės kaina“.

Rungtynes taikliu metimu iš toli atidarė Justas Dargevičius (VKKM – Saulės kaina), o jaunieji krepšininkai jau pirmajame kėlinuke pirmavo dviženkliu skirtumu bei kėlinukas baigėsi rezultatu 26:14, „VKKM – Saulės kaina“ komandos naudai.

Antrasis kėlinukas atrodė panašiai. „Dragūnai“ vienu metu buvo sumažinę atsilikimą iki vienos atakos, tačiau jaunimas geriau sužaidė kėlinio pabaigą ir po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 44:36.

Antrojoje rungtynių pusėje užsikūrė Dalius Adomaitis (Dragūnai). Kelios sėkmingos atakos paeiliui padėjo „Dragūnams“ grįžti į žaidimą. Po trijų kėlinukų minimaliu pranašumu priekyje išliko jaunieji krepšininkai.

Ketvirtajame kėlinuke „Dragūnai“ nemažino tempo. Šiame ketvirtyje jau pavyko ir išsiveržti į priekį. Artėjant rungtynių pabaigai pasidarė karšta. Likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos priekyje dviem taškais buvo jaunimas. „Dragūnams“ pavyko priartėti prie varžovų vienos atakos skirtumu, tačiau likus trisdešimt sekundžių iki rungtynių pabaigos Tauras Klakauskas (VKKM – Saulės kaina) pataikė labai svarbų tritaškį, kuris išvedė komandą į priekį keturiais taškais. „Dragūnams“ nepavyko nieko suorganizuoti ypatingo, ir jaunieji krepšininkai iškovojo pirmąją pergalę rezultatu 78:74.

Rungtynių žaidėjai: MVP (VKKM – Saulės kaina) Matas Staugaitis 10 t., 11 atk. k., 3 rez. p., 2 išp. p., 23 n. b.

Justas Dargevičius (VKKM – Saulės kaina) 14 t., 7 atk. k., 8 rez. p., 4 išp. p., 20 n. b.

Dalius Adomaitis (Dragūnai) 41 t., 5 atk. k., 3 rez. p., 9 išp. p.,  35 n. b.