Sezono starte "Hidrostyba" iškovojo sunkią pergalę

Sezono starte "Hidrostyba" iškovojo sunkią pergalę 331

Trečiadienį, rugsėjo 19 dieną startavo naujasis „Valgyksveikai.lt“ taurės sezonas. Pirmosiose rungtynėse susigrūmė „Hidrostatyba“ su „Autoegida“. „Hidrostatyba“ ekipa šventė sunkią pergalę rezultatu 83-78 (16-23; 23-18; 20-16; 24-21).

Sezono rezultatyvumo lentelę atidarė „Autoegida“ komandos lyderis Gytautas Kibelkis. Kėlinys klostėsi aktyviai, o šiek tiek geriau sekėsi „Autoegida“ ekipai, kurią į priekį nuolatos vedė Gytautas Kibelkis. Po pirmo kėlinuko rezultatas 23-16 priekyje „Autoegida“.

Antrajame kėlinyje „Autoegida“ primetė agresyvią gynybą, to pasekoje buvo perimti keli kamuoliai, o atakos užbaigtos iš po krepšio. Įpusėjus ketvirčiui „Autoegida“ įgijo rekordinį 18 taškų pranašumą. Antroje kėlinio pusėje Pauliaus Piktuižio vedama „Hidrostatyba“ sumažino savo atsilikimą iki vienintelio metimo 41-39.

Antrą rungtynių pusę „Autoegida“ pradėjo uraganiškai: tritaškį smeigė Domininkas Vaitkus, greitoje atakoje tikslus buvo Evaldas Brasas. „Hidrostatyba“ krepšininkai vėl sukluso ir Jono Dumašiaus pastangomis privijo varžovus. Prieš paskutinį ketvirtį rezultatas 59-57 priekyje „Hidrostatyba“.

Lemiamame kėlinuke  „Hidrostatyba“ naudodamiesi ilgesniu atsarginių suoleliu visą laiką pirmavo, ekipą į priekį vėl traukė Paulius Piktuižis ir Jonas Dumašius. Rungtynės baigėsi „Hidrostatyba“ komandos pegale rezultatu 83-78.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Hidrostatyba“ Paulius Piktuižis 26t. 6 atk.kam. 30 n.b.

„Hidrostatyba“ Jonas Dumašius 15t. 6 atk.kam. 19 n.b.

„Autoegida“ Gytautas Kibelkis 21t. 21 atk.kam. 35 n.b.