Skaudus antausis turnyrinės lentelės lyderiams

Skaudus antausis turnyrinės lentelės lyderiams 1205

Sausio 18 dieną  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko Vitės bendruomenė“ ir „ColliCare Logistics“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 90:68 (26:14; 24:21; 21:17; 19:16) iškovojo „ColliCare Logistics“.

Pirmajame kėlinuke „Vitės bedruomenė“ svaidė tritaškius pro šalį (3/16), o tuo tarpu „ColliCare Logistics“ ekipa atrodė kur kas geriau. Jau pirmajame kėlinuke jie pabėgo nuo varžovų dviženkliu pranašumu ir po pirmojo ketvirčio pirmavo rezultatu 26:14.

Antrajame kėlinuke „ColliCare Logistics“ įgijo rekordinę 21 taško persvarą ir savo pranašumą išlaikė iki pat kėlinio pabaigos. O pabaigoje „Vitės bendruomenė“ keliais taškais apkarpė savo atsilikimą ir po dviejų kėlinių pralaiminėjo rezultatu 35:50.

Trečiąjį kėlinuką „Vitės bendruomenė“ pradėjo kur kas sėkmingiau nei pirmąjį. Laurynas Stonkus pataikė pora tritaškių paeiliui, kas padėjo komandai priartėti prie varžovų iki 10 taškų. Tačiau po minutės pertraukėlės sekė „ColliCare Logistics“ komandos tritaškės "bombos", kurios padėjo vėl padidinti pranašumą ir po trijų kėlinių „juodieji“ jau buvo priekyje rezultatu 71:52.

Ketvirtajame kėlinuke „Vitės bendruomenė“ kilo į šturmą, vėl pataikė porą tritaškių, kas užvedė komandą, tačiau „ColliCare Logistics“ ir vėl buvo stripresni, jie neleido periimti varžovams rungtynių į savo rankas ir iškovojo užtikrintą pergalę prieš turnyrinės lentelės lyderius rezultatu 90:68.

 

Rungtynių žaidėjai: MVP Domininkas Vaitkus (ColliCare Logistics) 28 t.,16 atk. k., 3 išp. p., 44 n. b.

Evaldas Brasas (ColliCare Logistics) 12 t., 8 atk. k., 4 rez. p., 20 n. b.

Laurynas Stonkus (Vitės bendruomenė) 22 t., 6 atk. k., 4 rez. p., 20 n. b.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti