"Stasmila" ketvirtajame kėlinyje palaužė varžovus

"Stasmila" ketvirtajame kėlinyje palaužė varžovus 1415

Vasario 8  dienos vakarą  „Bendruomenių“ taurės rungtynėse susitiko „Kretingos SM“ ir „Stasmila“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 92-79 (20:27; 26:14; 19:18; 27:20) iškovojo „Stasmila“ komandos krepšininkai.

Rungtynes aktyviau pradėjo „Kretingos SM“ komandos krepšininkai, kurie po sužaidus 4 minutes po Eimanto Mickaus 4 taškų iš eilės išsiveržė į priekį 11-2. Į tai Paulius Piktuižis atsakė dviem taikliais tritaškiais metimais iš eilės. Tačiau kėlinuko pabaigoje Eisvydas Petkus pelnė du taškus su pražanga ir jo komanda pirmavo 27-20.

Antrajamė kėlinuke „Stasmila“ suaktyvino gynybą ir daugiausia Andriaus Skvarčinsko (9 taškai) ir Mindaugo Norvaišo (8 taškai) pastangomis persvėrė rezultatą savo naudai 46-41.

Po didžiosios pertraukos vyko apylygė kova, tačiau ketvirtojo kėlinuko pabaigoje protingiau sužaidė „Stasmila“ komandos krepšininkai ir iškovojo pergalę 92-79.

Rungtynių žaidėjai: MVP Mindaugas Norvaišas (Stasmila) 34 tšk., 6/11 trit. m., 12 atk. k., 38 n. b.

Andrius Skvarčinskas (Stasmila) 26 tšk., 8/16 trit. m., 4 atk. k., 19 n. b.

Tautvydas Rudys (Kretingos SM) 13 tšk., 10 atk. k., 7 rez. p., 20 n. b.