Taškų lenktynėse - "Gargždų pramogos" šventė pergalę

Taškų lenktynėse - "Gargždų pramogos" šventė pergalę 412

Lapkričio 21 vakarą "Valgyksveikai.lt" taurėje susitiko "Gargždų pramogos" ir "Hidrostatyba" komandos. Labai rezultatyviose rungtynėse "Gargždų pramogos" dominavę visas rungtynes, tačiau išvaistę persvarą nugalėjo varžovus rezultatu 103:97 (31:20; 30:20; 26:31; 16:26).

Rungtynės nuo pat pirmų minučių pasižymėjo aukšta sparta ir "Gargždų pramogos" tuo pasinaudojo kur kas geriau. kai jau pirmajame kėlinyje iritino net 31 tašką ir laimėjo kėlinį 11 taškų skirtumu.

Antrajame ir toliau nesiliovė šėlti Tadas Poška, kuris tritaškėmis salvėmis varė į neviltį "Hidrostatybos" žaidėjus, o skirtumas tik augo, vienu metu po spurto 11:0 komandas skyrė net 26 taškai. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 61:40.

Po ilgosios pertraukos "Hidrostatyba" nusprendė sugrįžti į rungtynes ir daugiausia Klaido Metrikio ir Manto Kudžio pastangomis tą sekėsi daryti puikiai. Po spurto 9:0 "Hidrostatyba" buvo priartėjus iki 7 taškų, kiek vėliau komandas skyrė vos pora taškelių, tačiau užtikrinčiau sužaidę pabaigą šiame tritaškių spektaklyje stipresni buvo "Gargždų pramogos" nugalėję rungtynėse rezultatu 103:97.

MVP: Tadas Poška "Gargždų pramogos" 29 tšk., 4 per.. kam., 9 išpr. praž., 38 nb.

Klaidas Metrikis "Hidrostatyba" 28 tšk., 10 atk. kam., 28 nb.

Ernestas Jonkus "Gargždų pramogos" 25 tšk., 5 rez. perd., 25 nb.