Taškų lenktynėse „VKKM – Saulės kaina“ pergalė prieš „Dragūnai“

Taškų lenktynėse „VKKM – Saulės kaina“ pergalė prieš „Dragūnai“ 1196

Sausio 6 dieną  „Bendruomenių“ taurės varžybose  susitiko „Dragūnai “ ir „VKKM – Saulės kaina“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 82:77 (18:18; 20:13; 20:22; 24:24) iškovojo „VKKM – Saulės kaina“.

Rungtynes prasidėjo chaotiškai su daug klaidų tiek vienoje, tiek kitoje barikadų pusėje. Nei viena komanda nesugebėjo įsiveržti į priekį ir pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis rezultatu 18:18.

Antrasis kėlinys devynias minutes vyko taškas į tašką ir tik paskutiniąja minute „VKKM – Saulės kaina“ krepšininkams pavyko įgauti septynių taškų persvara. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 38:31 „VKKM – Saulės kaina“.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė ir rungtynės toliau vyko taškas į tašką. Po trijų kėlinių „VKKM – Saulės kaina“  komanda pirmavo rezultatu 58:53.

Ketvirtąjį kėlinį "Dragūnai" pradėjo pilni energijos, ko pasekoje surengė puikią atkarpą ir sugebėjo įsiveržti į priekį 6 taškais. Tačiau taškų persvara teko pasidžiaugti neilgai.  „VKKM – Saulės kaina“ krepšininkai paskutines 3 minutes spurtavo 12:2 ir rezultatu 82:77 pranoko „Dragūnai “ komanda.

Rungtynių žaidėjai:  (VKKM – Saulės kaina)  Justas Dargevičius: MVP 24 t., 6 atk. k., 3 rez. p., 11 išp. p., 30 n. b.

Dalius Adomaitis (Dragūnai) 25 t., 11 atk. k., 5 rez. p., 4 išp. p.,  27 n. b.

Edvinas Juodkus (Dragūnai) 14 t., 10 atk. k., 3 rez. p., 3 išp. p.,  21 n. b.