Trečiojo kėlinio renesansą išgyvenę "Lavango Group" išplėšė lemiamas rungtynes

Trečiojo kėlinio renesansą išgyvenę "Lavango Group" išplėšė lemiamas rungtynes 537

Šventinę kovo 11 dieną "Valgyksveikai.lt" taurėje ketvirfinalio serijos antras rungtynes sužaidė "Lavango Group" ir "Urbovita" komandos. Fantastinį trečiąjį kėlinuką sužaidę "Lavango Group" nugalėjo varžovus rezultatu 96:87 (27:27; 24:19; 24:12; 21:29 ) ir išlygino serijos rezultatą 1-1.

„Lavango Group“ rungtynes pradėjo žymiai energingiau ir pirmavo 10:4, tačiau „Urbovita“ nieko nelaukę grįžo į rungtynes ir privertė paprašyti varžovų minutės pertraukėlės pirmaudami 17:14. Po jos Tado Maželio tritaškių lavina persvėrė „Lavango Group“ į priekį (25:21), tačiau po Modesto Jurkaičio floaterio paskutinę pirmo kėlinio sekundę rezultatas buvo lygus 27:27.

Antrajame kėlinyje „Lavango Group“ ir toliau pasitelkę toliašaudę artileriją didino persvarą, tačiau ji nebuvo didesnė nei 6 taškai. Antrajį ketvirtį „Lavango Group“ užbaigė dviem tiksliom atakom iš eilės ir pirmavo 51:47.

Trečiajame kėlinyje „Lavango Group“ tiesiog dominavo aikštėje ir nukautavo varžovus. Greitos atakos ir tolimi metimai paskandino „Urbovitos“ laivą kai komandas skyrė net 21 taškas. Trečiajame kėlinyje „Urbovita“ pelnė vos 12 taškų iš kurių Linas Markaitis surinko- 10.

Kevirtajame kėlinyje "Urbovita" dar sumažino atsilikimą, bet nuo nesėkmės tai neišgelbėjo. Rungtynes 96:87 laimėjo "Lavango Group.

MVP: Matas Vaitkus "Lavango Group" 20 tšk., 6 atk. kam., 8 rez. perd., 35 nb.

Linas Markaitis "Urbovita" 29 tšk., 5 atk. kam., 36 nb.

Tadas Maželis "Lavango Group" 23 tšk., 9 atk. kam., 23 nb.