Trigubą dublį surinkęs Tautvydas Rudys atvedė "Kretingos SM" į pergalę

Trigubą dublį surinkęs Tautvydas Rudys atvedė "Kretingos SM" į pergalę 1342

Lapkričio 15  dienos vakarą  „Bendruomenių“ taurės rungtynėse susitiko  „Kretingos SM“ ir „Mosėdžio“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 88-68 (20:17; 23:13; 21:22; 24:16) iškovojo jaunieji „Kretingos SM“ komandos krepšininkai.

Rungtynes aktyviau pradėjo „Mosėdžio“ komandos krepšininkai, kurių taškų sąskaitą atidarė komandoje debiutavusio Ugniaus Mineikio tolimas metimas, tačiau jaunimas nežadėjo niekur trauktis ir neužilgo persvėrė rezultatą savo naudai.

Antrajame kėlinuke „Kretingos SM“ komanda suaktyvino gynybą, taikliai metė sudėtingus metimus ir puikiai gynėsi, to pasekoje ilsėtis į didžiąją pertrauką išėjo turėdami 13 taškų persvarą (43-30).

Po didžiosios pertraukos abi komandos žaidė apylygiai ir „Mosėdis“ savo atsilikimą sumažino iki 12 taškų (64-52).

Lemiamame ketvirtyje jaunimas užspaudė savo varžovus „zoniniu presingu“ ir tai lėmė kelias klaidas, kurios kainavo svarbius taškus kaunantis dėl pergalės, tad kėlinuko pabaigoje liko tik formalumai o dėka įspūdingai rungtyniavusio ir trigubą dublį surinkusio Tautvydo Rudžio pastangų „Kretingos SM“ pateikė staigmeną ir iškovojo 2 pergalę „Bendruomenių“ taurės varžybose.

Rungtynių žaidėjai: MVP Tautvydas Rudys (Kretingos SM) 26 tšk., 11 atk. k., 10 rez.p., 4 per.k., 40 n. b.