"Urbovita" nesunkiai įveikė šešiese rungtyniavusius varžovus

"Urbovita" nesunkiai įveikė šešiese rungtyniavusius varžovus 431

Lapkričio 28 dieną  įvyko „Valgyksveikai.lt“ taurės rungtynės, kuriose susitiko „Gobana“ ir „Urbovita“ komandos. Pergalę rezultatu 82-65 (20-14; 18-6; 23-20; 21-25;) iškovojo „Urbovita“.

Rungtynes aktyviau pradėjo „Urbovita“ komandos krepšininkai, kurie surengė spurtą 6-0, bet „Gobana „ atsakė į tai 8-0. O kėlinuko pabaigoje greitomis atakomis taškus surinkę „Urbovita“ laimėjo ketvirtį 20-14.

Antrajame kėlinuke „Urbovita“ komanda pademonstravo kietą gynybą ir ko pasekoje po dviejų kėlinukų susikrovė didelę persvarą: 38-20.

Po didžiosios pertraukos „Gobana“ kabinosi iš paskutiniųjų jėgų ir po Evaldo Lengvino tritaškio atsilikimą sumažino iki 13 taškų (41-28). Tai privertė „Urbovita“ komandos trenerį Andrių Urboną prašyti minutės pertraukėlės likus žaisti 6 minutes.  Po jos aikštelėje vaizdas kardinaliai pasikeitė ir „Urbovita“ laimėjo atkarpą 8-0 (49-28). Šiame kėlinuke netrūko emocijų o Elvinas Gintvainis ir „Gobana“ suoliukas buvo nubausti techninėmis pražangomis. Po kėlinuko pirmavo „Urbovita“ 61-40.

Paskutiniame kėlinuke intrigos „Gobana“ komandai sukurti nepavyko ir pergalę šventė „Urbovita“ rezultatu 82-65.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Urbovita“  Antanas Padavičius 12t. 9 atk.kam. 17 n.b.

„Urbovita“ Edgaras Gervelis  6t. 7 atk.kam. 15n.b.

„Gobana“ Haroldas Venskus 23t. 11 išpr.baud. 26 n.b.