"Urbovita" sezoną atidarė pergale

"Urbovita" sezoną atidarė pergale 1008

Po ilgo laukimo pagaliau Spalio 21 dieną startavo "Prolain" taurė, kurią atidarė "Urbovitos" ir "Autoegidos" komandos. Kietoje ir bekompromisėje kovoje "Urbovita" palaužė varžovus 66:62 (13:16; 20:15; 18:17; 15:14).

Pirmajame kėlinyje kaip ir buvo galima laukti aikštėje virė arši ir lygi kova, tačiau Andriaus Drakšo tolimas metimas su sirena leido pirmauti "Autoegidai" 16:13.

Antrajame kėlinyje Deivido Petravičiaus vedama "Urbovita" šiek tiek pabėgo, tačiau toli "juodieji" nepaleido. Į ilgąją pertrauką "Urbovita" išėjo pirmaudami 33:31.

Po ilgosios pertraukos kova vyko ir toliau taškas į tašką ir iki pat rungtynių pabaigos. "Urbovita" šiai dienai turėjo daugiau rezervo ir rungtynių pabaigoje tai padėjo palaužti varžovą 66:62.

MVP: Andrius Mockus "Urbovita" 10 tšk., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 4 blk., 24 nb.

Gytautas Kibelkis "Autoegida" 9 tšk., 15 atk. kam., 4 rez. perd., 6 blk., 10 išpr. praž., 24 nb.

Alvydas Grikpėdis "Urbovita" 18 tšk., 6 atk. kam., 3 per. kam., 19 nb.

Atsiprašome, šių rungtynių nuotraukų nebus.