Vienas lauke ne karys: Žilvinas Srėbalius užfiksavo neeilinį pasiekimą, tačiau jo komanda patyrė nesėkmę 1202

Sausio 17 dieną "Bendruomenių" taurėje susitiko "Reborda - Girulių bendruomenė" ir "Coldeta" komandos. Į kovos lauką vos 6-iese susirinkę "Coldeta" vyrukai praktiškai vieno "Zolo" pastangomis "atsišaudė" mūšyje, tačiau net ir įspūdingo pasirodymo fone "rebordininkai" buvo pajėgesni ir įveikė varžovus 65:54 (10:11; 20:13; 17:21; 18:9).

27 taškai ir 26 atkovoti kamuoliai - štai toks Žilvino pasirodymas. Turbūt šie skaičiai buvo patys įdomiausi šio vakaro rungtynėse, nes rungtynes nebuvo malonios akiai. Daug broko, daug klaidų ir jau eiline "Rebordos - Girulių bendruomenės" komandos pergalė po klampios kovos.

"Mėlynieji" tik antrame kėlinyje pradėjo diktuoti savo sąlygas ir kažkiek perimti kontrolę į savo rankas, tačiau jau po ilgosios pertraukos ir vėl Žilvino Srėbaliaus tempiami už ausų "Coldeta" vyrukai rodė kovingumą.

Vis tik lemiamas ketvirtis tapo rungtynių vinimi. "Coldeta" komandai pritrūko jėgų, pritrūko dar vieno Žilvino ir žymiai platesne rotacija rungtyniavę Valentino Rumiancevo auklėtiniai iškovojo pergalę 65:54.