Viliaus Vaičiaus benefisas "Reborda - Girulių bendruomenei" padovanojo bronzos medalius mažojoje "Bendruomenių" taurėje

Viliaus Vaičiaus benefisas "Reborda - Girulių bendruomenei" padovanojo bronzos medalius mažojoje "Bendruomenių" taurėje 1252

Kovo 15 dieną mažosios "Bendruomenių" taurės mažajame finale susitiko "Reborda - Girulių bendruomenė" ir "Dragūnai" komandos. Įspūdingame trileryje "Dragūnai" turėjo atiduoti bronzos medalius fenomenaliai rungtyniavusio Viliaus Vaičiaus komandai rezultatu 87:101 (18:21; 18:21; 24:25; 23:16; 18:4).

Rungtynes abi komandos pradėjo gana aktyviai ir be jokio spaudimo. Kaip ir įprasta rungtynės dėl bronzos buvo ganėtinai atviros ir patrauklios akiai žiūrovams. Abu kėlinius "Dragūnai" laimėjo identišku 21:18 rezultatu ir po dviejų ketvirčių turėjo 6 taškų pranašumą (42:36).

Po ilgosios pertraukos dominuodami antraisiais šansais "Dragūnai" ir toliau kesinosi į apdovanojimus laikydamiesi už Daliaus Adomaičio kosminių metimų nugaros, tačiau "rebordininkai" turėjo savo mesiją - Vilių Vaičių, kuris sužaidė tiesiog kosmines rungtynes ir ištraukė komandą į pratęsimą, o jame "Dragūnai" subyrėjo it smėlis tarp pirštų saulėtą vasaros dieną ir bronziniais medaliais pasidabino "Reborda - Girulių bendruomenė".

Rungtynių žaidėjai: 

Naudingiausias rungtynių žaidėjas: Vilius Vaičius "Reborda - Girulių bendruomenė" 42 tšk., 13 atk. kam., 11 išpr. praž., 54 nb.

Šarūnas Pocius "Reborda - Girulių bendruomenė" 10 tšk., 7 atk. kam., 17 nb.

Dalius Adomaitis "Dragūnai" 38 tšk., 5 rez. perd., 5 per .kam., 8 kld., 9 išpr. paž., 38 nb.

Edvinas Juodkus "Dragūnai" 4 tšk., 17 atk. kam., 19 nb.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti