Visas rungtynes dominavusi „Izoton“ komanda iškovojo lengvą pergalę

Visas rungtynes dominavusi „Izoton“ komanda iškovojo lengvą pergalę 1366

Gruodžio 10 d.  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko „Izoton“ ir „Mosėdis“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 97:52 (19:11; 23:16; 26:12; 29:13) iškovojo „Izoton“

Pirmąji kėlinį „Izoton“ krepšininkai pradėjo 9:2 spurtu, po kurio sekė taškų badas ir likus tik 2 minutėms iki kėlinio pabaigos komandos sugebėjo pelnyti taškus, o pirmasis kėlinys baigėsi 19:11 „Izoton“ komandos naudai.

Antrajame kėlinyje „Izoton“ ir toliau taikliais metimais didino savo persvarą taip susikurdami dviženklį 15 taškų pranašumą (42:27).

Po ilgosios pertraukos „Izoton“ komanda įjungė dar aukštesnę pavarą dominavo abiejose aikštelės pusėse, taikliais metimais didino savo pranašumą iki rekordinės 46 taškų persvaros ir laimėjo šio vakaro rungtynes rezultatu 97:52.

Rungtynių žaidėjai: MVP (Izoton) Mark Ostrovskij 21 t., 14 atk. k., 5 išp. p., 28 n. b.

Evaldas Brasas (Izoton) 12 t., 14 atk. k. 3 per. k., 3 išp. p., 20 n. b.

Martynas Vainius (Mosėdis) 8 t., 11 atk. k. 3 išp. p., 19 n. b.