Visas rungtynes varžovams į nugarą kvėpavęs "Mosėdis" patyrė pralaimėjimą

Visas rungtynes varžovams į nugarą kvėpavęs "Mosėdis" patyrė pralaimėjimą 1350

Lapkričio 22 dieną Klaipėdos miesto “Bendruomenių” taurės rungtynėse susitiko “Stasmila“ ir ”Mosėdis“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 72:63 (28:17; 19:17; 8:17; 17:12) iškovojo “Stasmila.

Rungtynes geriau pradėjo “Stasmila”. Pirmajame kėlinuke jie dauguma taškų rinko iš po krepšio ir po pirmojo ketvirčio pirmavo 28:17.

Antrajame kėlinuke “Stasmila” išlaikė tą patį rungtynių tempą ir neleido priartėti varžovams. “Mosėdis” po dviejų kėlinių atsilikinėjo rezultatu 34:47.

Antroje rungtynių pusėje “Stasmilos” ekipą užklupo taškų badas, per pirmąsias keturias trečiojo kėlinio minutes jie nepelnė nei taško, kas padėjo “Mosėdžiui” ženkliai sumažinti atsilikimą o po trijų kėlinių “Stasmila” pirmavo tik 4 taškais, rezultatu 55:51.

Paskutiniame ketvirtyje ir toliau virė apylygė kova, tačiau “Mosėdžiui” niekaip nesisekė išsiveržti į priekį. “Stasmila” demonstravo neblogą gynybą bei puolimą, kas padėjo išsilaikyti priekyje ir iškovoti pergalę rezultatu 72:63.

Rungtynių žaidėjai: MVP Laimonas Remeikis (Stasmila) 19 t., 17 atk. k., 2 rez. p., 4 išp. p., 28 n. b.

Karolis Opulskis (Stasmila) 18 t., 15 atk. k., 4 rez. p., 22 n. b.

Svajūnas Murauskas (Mosėdis) 18 t., 6 atk. k., 2 išp. p., 22 n. b.