"Vitės bendruomenė" iškovojo užtikrintą pergalę

"Vitės bendruomenė" iškovojo užtikrintą pergalę 1130

Spalio 12 dieną „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko „Vitės bendruomenė“ ir naujai debiutuojanti „Coldeta“ komandos. „Vitės bendruomenė“ šventė pergalę rezultatu 78-63 (30-13; 13-16; 20-19; 15-15).

„Vitės bendruomenė“ rungtynių pradžioje siautė kaip „uraganas“ daugiausiai prie to „spurto“ prisidėjo Nojus Pabrėža, kuris dominavo po krepšiu. Atrodė, kad praėjusio sezono čempionai palaužė savo varžovus pirmą kėlinuką laimėję net 17 taškų skirtumu (30-13).

Tačiau antrajame kėlinuke naujai suburta komanda atrodo susižaidė, apsiprato žaidėjai vieni prie kitų ir sustygavo savo gynybą, ko pasekoje „Coldeta“ komandos krepšininkai kėlinuką laimėjo 3 taškais praleisdami į savo krepšį tik 13.

Po didžiosios pertraukos „Vitės bendruomenė“ vis pabėgdavo į priekį, o jų varžovai į tai atsakydavo savo sėkmingomis atakomis, tad reikšmingo skirtumo pasiekti nepavyko nei vienai nei kitai komandai ir pergalę savo rankose užtikrintu pranašumu išlaikė Karolio Stirbio auklėtiniai.

Rungtynėse trečiajame kėlinuke išsiskyrė Laurynas Stonkus (Vitės bendruomenė) - įspūdingu dėjimu užbaigė greitą ataką ir taip sukūrė gražiausią dienos epizodą žiūrovams.

MVP Nojus Pabrėža (Vitės bendruomenė) 20 tšk., 15 atk.k., 35 n. b.

Laurynas Stonkus (Vitės bendruomenė) 18 tšk., 4 per. k., 24 n. b.