"Vitės bendruomenė" patiria antrą nesėkmę iš eilės

"Vitės bendruomenė" patiria antrą nesėkmę iš eilės 1214

Sausio 25 dieną  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko Vitės bendruomenė“ ir „Ovirama“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 94:87 (30:23; 23:23; 20:18; 21:23) iškovojo „Ovirama“.

Pirmąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo „Ovirama“. Ir jau po pirmųjų trijų minučių „Vitės bendruomenės“ strategas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. „Ovirama“ puikiai atakavo iš žaidimo, o „Vitės bendruomenei“ sunkiai sekėsi susistyguoti gynyboje. „Ovirama“ jau buvo įgijusi dviženklį pranašumą, tačiau „mėlynuosius“ kėlinio pabaigoje puikiais epizodais tiek puolime, tiek gynyboje patraukė Nojus Pabrieža ir kėlinį „Vitės bendruomenė“ užbaigė atsilikinėdami rezultatu 23:30.

Antrajame kėlinuke pradžioje „Ovirama“ vėl greitomis atkarpomis pabėgo į priekį ir susigrąžino dviženklį pranašumą, bei įgijo rekordinę penkiolikos taškų persvarą. Tačiau „vitiečiai“ ir toliau vedini nuostabaus Nojaus Pabriežos pasirodymo išliko žaidime ir panaikino dviženklį atsilkimą. Po dviejų kėlinių priekyje rezultatu 53:46 vis dar puikavosi „Ovirama“.

Trečiajame kėlinyje viskas panašiai klostėsi kaip ir antrajame. Pradžioje „Ovirama“ ir vėl pabėgo dviženkliu pranašumu, o tada „Vitės bendruomene“ vėl grįžo ir atsilikinėjo po trijų kėlinių rezultatu 64:73.

Ketvirtajame kėlinyje „Vitės bendruomenė“ įjungė aukštesnę pavarą ir po jų sėkmingo spurto dabar jau „Ovirama“ buvo priversta prašyti minutės pertaukėlės. Po jos keletas taiklių atakų puolime ir „Ovirama“ jau vėl pirmavo dviženkliu pranašumu. Intrigos likus kelioms minutėms dar buvo likę, tačiau „Ovirama“ užtikrintai sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę rezultatu 94:87.

Rungtynių žaidėjai: MVP Rytis Biliartas (Ovirama) 22 t.,20 atk. k., 3 rez. p., 6 išp. p., 43 n. b.

Mantas Tomaševičius (Ovirama) 19 t., 9 atk. k., 7 rez. p., 26 n. b.

Nojus Pabrieža (Vitės bendruomenė) 21 t., 10 atk. k., 7 rez. p., 33 n. b.