"Vitės bendruomenė" rungtynių pabaigoje vos nesubyrėjo

"Vitės bendruomenė" rungtynių pabaigoje vos nesubyrėjo 1237

Vasario 22 dieną  „Bendruomenių“ taurės rungtynėse susitiko ColliCare Logistics“ ir „Vitės bendruomenė“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 97:90 (27:17; 25:21; 23:22; 22:30) iškovojo „Vitės bendruomenė“.

Rungtynes trim taikliais tritaškiais atidarė Nojus Pabrieža (Vitės bendruomenė). Po to sekė gražus „Vitės bendruomenės“ komandinis žaidimas, kuris padėjo jau pirmajame kėlinuke pabėgti į priekį dviženkliu pranašumu (17:7). Pirmąjį kėlinuką įspūdingu tritaškiu iš už aikštės vidurio užbaigė Mindaugas Norvaišas, o „Vitės bendruomenė“ po pirmojo kėlinuko pirmavo rezultatu 27:17.

Antrajame kėlinuke viskas daugiau mažiau klostėsi panašiai „ColliCare Logistics“ ekipai gana sunkiai lipdėsi puolimas, o gynyboje irgi niekaip nesisekė susistyguoti į vietas. Po pirmųjų dviejų kėlinių priekyje ir toliau išliko „Vitės bendruomenė“ rezultatu 52:38.

Toliau viskas panašiai klostėsi ir kitus du kėlinius, kol ketvirtajame kėlinuke tritaškiais neprapliupo Edvinas Tamošauskis (ColliCare Logistics). Neblogas pataikymas iš toli leido jo komandai sumažinti atsilkimą tik iki penkių taškų likus porai minučių iki rungtynių pabaigos. Gaila, tačiau dar kažko stebuklingo sukurti per likusį laiką nepavyko. „Vitės bendruomenė“ tvarkingai susistygavo paskutiniosiom minutėm ir iškovojo pergalę rezultatu 97:90.

Rungtynių žaidėjai: MVP Laurynas Stonkus (Vitės bendruomenė) 24 t., 8 atk. k., 8 rez. p., 5 išp. p., 37 n. b.

Nojus Pabrieža (Vitės bendruomenė) 27 t., 10 atk. k., 31 n. b.

Paulius Barauskas (ColliCare Logistics) 15 t., 6 atk. k., 2 išp. p., 20 n. b.