"Vitės bendruomenė" užsitikrino pirmą vietą reguliariame sezone

"Vitės bendruomenė" užsitikrino pirmą vietą reguliariame sezone 1057

Ketvirtadienio vakarą Klaipėdos miesto „Urbovitos lygos“, „Prolain“ taurės varžybose, dėl pirmos vietos reguliariajame sezone, susikovė vienos iš turnyro favoritų „Lavango Group“  ir „Vitės bendruomenė“ komandos. Pirmosiose rungtynėse po nervingos kovos 94 - 88 pergalę šventė „Vitės bendruomenė“, tai buvo vienintelis jų varžovų pralaimėjimas šiose pirmenybėse.

Antrosiose tarpusavio rungtynėse pergalę iškovojo „Vitės bendruomenė“ 121-84 (29-15; 20-25; 36-26; 36-18).

Rungtynes aktyviau pradėjo „Vitės bendruomenė“ kuri po pusės kėlinuko pirmavo 13-4, tačiau jų varžovai paėmė minutės pertraukėlę o po jos išlygino ir rezultatą, tačiau kėlinuko pabaigoje agresyvios gynybos dėka „Vitės bendruomenė“ perėmė kelis kamuolius ir pelnė lengvus taškus greitose atakose, pradėjo pataikyti tolimus metimus ir kėlinuko pabaigoje susikrovė net 14 taškų persvarą.

Antrajame ketvirtyje „Lavango Group“ komanda demonstravo visai kitokį krepšinį – pagerino gynybą, sustygavo puolimą ir praktiškai išlygino rezultatą, bet ir vėl kėlinuko pabaigoje jų varžovai greitų atakų dėka sugebėjo šiek tiek atstatyti savo turėtą pranašumą 49-40.

Po didžiosios pertraukos „Vitės bendruomenė“ pradėjo pataikyti itin sudėtingus tolimus metimus, tai išmušė jų varžovus iš vėžių, tačiau jau jie sėkmingiau žaidė kėlinuko antrą pusę ir savo atsilikimą sumažino.

Ketvirtajame kėlinuke „Lavango Group“ pritrūko jėgų ir pralaimėjo dideliu skirtumu, nors tai ir neparodė rungtynių tikrosios kovos.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Vitės bendruomenė“ Karolis Opulskis 30 tšk. 16 atk.k. 7 rez.p. 48 n.b.

„Vitės bendruomenė“ Laurynas Stonkus 21 tšk. 8/10 dvit. 21 n.b.

„Lavango Group“ Tadas Maželis 20 tšk. 9 atk.kam. 26 n.b.