"VKKM - Saulės kaina" ir toliau žygiuoja pergalingai

"VKKM - Saulės kaina" ir toliau žygiuoja pergalingai 1164

Lapkričio 22 dieną  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko VKKM – Saulės kaina“ ir „Coldeta“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 80:69 (23:16; 19:15; 18:19; 20:19) iškovojo „VKKM – Saulės kaina“.

Rungtynes abi komandos pradėjo neblogai. Nuo pat pradžios jaunieji krepšininkai pabėgo į priekį ir paliko „Coldeta“ ekipą besivejančiųjų vaidmenyje. Pirmasis kėlinukas baigėsi rezultatu 23:16 „VKKM – Saulės kaina“ komandos naudai.

Antrajame kėlinuke „VKKM – Saulės kaina“ ir toliau nepaleido vadžių iš savo rankų, neblogu puolimu jie išlaikė savo pranašumą ir po dviejų kėlinukų pirmavo dviženkliu skirtumu 42:31.

Trečiasis kėlinukas atrodė panašiai kaip ir pirmieji du. „Coldeta“ surengusi neblogą atkarpą buvo priartėjusi prie varžovų iki vienos atakos skirtumo, tačiau jaunimas greit į viską atsakė sava sėkminga atkarpa ir po trijų kėlinukų toliau pirmavo 60:50.

Ketvirtajame kėlinuke atrodė, kad „VKKM – Saulės kaina“ tik dar labiau atsiplėš ir iškovos lengvą pergalę. Vienu metu jaunimas buvo pabėgęs 21 tašku į priekį. Visgi „Coldeta“ ekipai pavyko sumažinti atsilkimą bent jau iki padoraus, ir pergalę rezultatu 80:69 iškovojo „VKKM – Saulės kaina“ komanda.

Rungtynių žaidėjai: MVP Justas Dargevičius (VKKM – Saulės kaina) 28 t., 7 atk. k., 6 rez. p., 6 išp. p., 6 per. k., 37 n. b.

Matas Staugaitis (VKKM – Saulės kaina) 11 t., 11 atk. k., 15 n. b.

Žilvinas Srėbalius (Coldeta) 15 t., 30 atk. k.,  5 rez. p., 1 per. k., 5 išp. p.,  27 n. b.