Vos penkiese į rungtynes susirinkę "Dragūnai" nusileido "Redo" ekipai

Vos penkiese į rungtynes susirinkę "Dragūnai" nusileido "Redo" ekipai 1184

Gruodžio 18 dieną  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko Dragūnai“ ir „Redo“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 68:65 (15:13; 17:20; 22:10; 14:22) iškovojo „Redo“.

Į rungtynes “Dragūnai” susirinko viso labo penkiese, tad žaidė visai be keitimų. Pirmieji du kėliniai klostėsi labai panašiai. Komandos žaidė kietą krepšinį. Po dviejų kėlinių priekyje minimaliu pranašumu pirmavo kovingieji “Dragūnai”.

Antrojoje rungtynių pusėje “Redo” komanda jau persvėrė rezultatą savo naudai. Vienu metu “Redo” pirmavo 14 taškų, o trečiasis kėlinukas baigėsi rezultatu 54:43 “Redo” komandos naudai.

Ketvirtajame kėlinyje “Dragūnai” suprato, kad laiko nedaug ir jeigu jau tvarkyti visus reikalus, tai ketvirtasis kėlinys pats tas. Jie panaikino savo dviženklį atslikimą ir priartėjo prie varžovų. Likus 2 minutėm iki rungtynių pabaigos priekyje penkiais taškais buvo “Redo” ekipa. “Dragūnams” nieko stebuklingo sukurti nepavyko ir pirmąją pergalę iškovojo “Redo” komanda rezultatu 68:65.

Rungtynių žaidėjai: MVP Julius Ambraziūnas (Redo) 11 t., 9 atk. k., 1 rez. p., 4 išp. p., 1 blk., 19 n. b.

Audrius Macevičius (Redo) 22 t., 10 atk. k., 4 rez. p., 18 n. b.

Edvinas Juodkus (Dragūnai) 23 t., 11 atk. k., 3 rez. p., 28 n. b.