Antroji ausis lieka sveika ir ,"Daikra - Loglita" keliauja į mažosios taurės finalą

...

Antroji ausis lieka sveika ir ,"Daikra - Loglita" keliauja į mažosios taurės finalą 853

Birželio 17 dieną "Inter cars" mažosios taurės  pusfinalyje susitiko "Daikra - Loglita" ir "Tauragė" komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 74:70 (22:18; 20:14; 12:12; 20:26) iškovojo "Daikra - Loglita".

Žinodamos rungtynių vertę komandos rungtynės pradėjo aršiai. Pirmasis kėlinukas vyko taškas į tašką. Pirmąjį ketvirtį laimėjo "Daikra – Loglita" rezulltatu 22:18.

Antrajame kėlinyje "Daikra – Loglita" pamažu didino apsukas ir pranašumas tapo dviženklis. Kėlinio pabaigoje "Daikra – Loglita” neteko vienintelio savo atsarginio ir rungtynes turėjo baigti penkiese. Po dviejų kėlinių priekyje išliko "Daikra – Loglita" rezultatu 42:32.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. Komandos ir toliau skyrė dviženklis pranašumas ir po trijų kėlinių priekyje išliko "Daikra – Loglita" rezultatu 54:44.

Ketvirtajame kėlinyje varžovus vytis pradėjo ,"Tauragė". Bet kai tik skirtumas liko 4 taškai, Justinas Bardauskas (Daikra – Loglita) smeigė du tritaškius paeiliui ir "Daikra - Loglita" susigrąžino pranašumą. Visgi rungtynių pabaigoje "Tauragei" pavyko sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų ir sukurti intrigą. Deja, bet tauragiškiai nepasinaudojo galimybe išlyginti rezultatą ir išplėšti pratęsimą, o po atkaklios kovos pergalę rezultatu 74:70 iškovojo ir į mažosios taurės finalą keliauja "Daikra – Loglita" komanda.

Rungtynių žaidėjai: MVP Laimonas Remeikis (Daikra - Loglita)  27 t. 11atk. k. 12 išp. p. 41 n. b.

Donatas Banys (Daikra - Loglita) 12 t. 18 atk. k. 27 n. b.

Lukas Petkevičius (Tauragė) 18 t. 9 atk. k. 6 per. k. 18 n. b.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti