D. Liaščuko šou privertė kapituliuoti "Admiral" ekipą

...

D. Liaščuko šou privertė kapituliuoti "Admiral" ekipą 393

Lapkričio 2 d. vakarą “Inter Cars” taurės rungtynėse susitiko “Dragūnai” ir “Admiral” komandos. Užtikrintai visas rungtynes pirmavę “Dragūnai” nuskandino “Admiral” laivą – 78:60 (20:17; 17:7; 27:16; 14:20)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo geriau “Dragūnų” ekipai. Jie taikliais šuviais iš toli pradėjo bausti varžovus, o “Admiral” į aikštelę išėjo tarsi užmigę. Tačiau po paprašytos minutinės pertraukėlės Justo Poviliūno taiklūs tritaškiai metimai sugrąžino “Admiral” į žaidimą ir po pirmojo kėlinuko rezultatu 20:17 priekyje “Dragūnai”.

Antrąjame kėlinuke “Dragūnai” stengėsi išlaikyti savo pranašumą, “Admiral” suaktyvino savo puolimą, tačiau Dmitrijaus Liaščuko taiklūs tritaškiai metimai neleido “Admiral” komandai galvoti kaip priartėti prie varžovų. O ir antroje kėlinuko pusėje “Admiral” klydo, o “Dragūnai” greitomis atakomis didino pranašumą ir po dviejų kėlinių rezultatu 37:24 priekyje “Dragūnai”.

Trečiąjame kėlinuke tendencija nesikeitė – “Dragūnai” ir toliau laikė savo pranašumą, o “Admiral” visomis jėgomis bandė varžovus užpulti, tačiau daugelis metimų skriejo pro šalį. O po triejų kėlinių rezultatu 64:40 priekyje “Dragūnai”.

Ketvirtąjame kėlinuke “Dragūnai” ir toliau išlaikė savo solidų 20 taškų pranašumą – 64:44, o “Admiral” ir toliau klydo ir skendo savo pačių klaidose. Tačiau įpusėjus kėliniui “Admiral” ėmė vytis varžovus, o taškų pagrindinis iniciatorius buvo Mantas Jonikas, kurio greitų prasiveržimų nesugebėjo stabdyti “Dragūnų” vyrukai. Tačiau “Dragūnai” nepasimetė ir šventė pergalę rezultatu 78:60.

Rungtynių MVP: “Dragūnai” - Dmitrijus Liaščukas 26 t., 15 at.k., 8 rez.p., 36 n.b.

“Dragūnai” – Simonas Kontvainas 18 t., 7 at.k., 16 n.b.

“Admiral” – Mantas Antanavičius 4 t., 11 at.k., 4 rez.p., 19 n.b.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti