Galingai sužaidę pirmąjį kėlinuką "Daikra" krepšininkai įsirašė pergalę

...

Galingai sužaidę pirmąjį kėlinuką "Daikra" krepšininkai įsirašė pergalę 359

Spalio 5 d. vakarą "Inter Cars" taurės rungtynėse susitiko „Daikra“ ir „Gitana “ komandos. Galingai sužaidę pirmąjį kėlinuką „Daikra“ įsirašė pergalę rezultatu 78:65 (35:13; 19:19; 6:15; 18:18).

Rungtynės geriau prasidėjo „Daikros“ ekipai, kurie įkvėpti Lauryno Vadopalo tritaškių metimų pradėjo spurtą ir sužaidus penkias minutes jau pirmavo 9 taškų persvara – 16:7. O po „Gitanos“ minutinės pertraukėlės ir toliau išėję į aikštę joje karaliavo ir naudodamiesi varžovų klaidomis po pirmojo ketvirčio priekyje buvo 35:13.

Antrąjame kėlinuke “gyvybės” ženklus pradėjo rodyti “Gitanos” krepšininkai, jie pradėjo rezultatyviai atlikti savo atakas, tačiau “Daikra” taip pat nestovėjo vietoje ir po dviejų kėlinių pastarieji priekyje – 54:32.             

Po ilgosios pertraukos aikštelėje jau geriau atrodė “Gitanos” krepšininkai. Įpusėjus kėlinukui jie pradėjo mažinti deficitą ir varžovus pasivijo iki 14 taškų. Po “Daikros” minutinės pertraukėlės “Gitana” sugebėjo dar sumažinti pranašumą iki 9, tačiau “Daikra” pasinaudojusi aikštėje įsisiautusiam chaosui neleido arčiau priartėti varžovams ir po triejų kėlinių “Daikra” priekyje 60:47.

Ketvirtąjį kėlinuką taip pat geriau pradėjo “Gitanos” krepšininkai, kurie savo varžovus likus žaisti 5 min. buvo pasivyję iki 4 taškų. Tačiau tai truko neilgai – po minutės pertraukėlės susiėmę “Daikros” krepšininkai vėl atrado sąvajį žaidimą ir pradėjo didinti savo persvarą – 72:58. “Gitana” krepšininkai dar bandė kabintis į varžybas tačiau “Daikros” krepšininko Valentino Rumiancevo taiklus tritaškis metimas palaidojo visas varžovų viltis galvoti apie pergalę ir “Daikra” įsirašo pergalę rezultatu 78:65.

 

Rungtynių žaidėjai: MVP  - „Daikra“ Laurynas Vadopalas 22 t., 4 at. k., 20 n.b.

„Daikra“ Valentinas Rumiancevas – 18 t., 6 rez. p., 19 n.b.

„Daikra“  Andrius Steponaitis - 15 t., 9 at.k., 19 n.b.

„Gitana“ Algirdas Ramanauskas – 20 t., 15 at.k., 28 n.b.

 

Atsiprašome, rungtynių nuotraukų nebus.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti