"Klaipėdos krašto policija" visas rungtynes atsilikinėdama panaikino 22 taškų deficitą ir iškovojo įspūdingą pergalę

...

"Klaipėdos krašto policija" visas rungtynes atsilikinėdama panaikino 22 taškų deficitą ir iškovojo įspūdingą pergalę 806

Vasario 10 dieną "Inter Cars" taurėje susitiko "Klaipėdos krašto polcija" ir "Vakarų laivų gamykla" komandos. Nors "Vakarų laivų gamykla" į rungtynes susirinko penkiese, pirmavo rungtynėse 38 minutes, "Klaipėdos krašto policija" sugebėjo panaikinti 22 taškų pranašumą, išbaudavo vieną varžovą ir iškovojo įspūdingą sugrįžimo pergalę 76:74 (11:24; 16:14; 16:22; 33:14).

Pirmasis kėlinys, iš esmės visi trys, priklausė "Vakarų laivų gamyklai". Kartais susidarė toks įspūdis, kad "Klaipėdos krašto policija" lyg ir tyčia norėjo pralošti rungtynes, taip rinkdamiesi atkrintamųjų varžovą, tačiau kaip parodė rungtynių eiga- nieko panašaus. Pirmajį ketvirtį vos penkiese susirinkę "Vakarų laivų gamykla" laimėjo 24:11.

Antrame ir trečiame kėlinyje iš esmės aikštėje vaizdas nesikeitė. "Vakarų laivų gamykla" ir toliau dominavo rungtynėse net neleisdami varžovams pagalvoti apie pergalę. Po trijų kėlinių jų persvara siekė net 17 taškų  (60:43).

Ketvirtasis kėlinys absoliučiai priklausė policininkams. Nerijaus Stonkaus iniciatyva surengtas spurtas po truputį mažino atsilikimą, o varžovų jėgos ėmė išsekti. "Klaipėdos krašto policijai" priartėjus iki 8 taškų Nerijus Stonkus patyrė traumą, tačiau jo komanda nesustojo. Į priekį juos vedė Eimantas Stonkus ir Ramūnas Norvilas. Likus žaisti vos pusantros minutes Gytis Gabalis gavo 5-ąją asmeninę pražangą ir "Vakarų laivų gamykla" rungtynes turėjo užbaigti keturiese, o jų persvara liko minimali. "Klaipėdos krašto policija" tuo pasinaudojo ir persvėrė rezultatą, tačiau tada tritaškį smeigė Edvinas Tamošauskis (74:71), kaip vėliau paaiškėjo tai buvo paskutiniai "Vakarų laivų gamyklos" taškai. "Klaipėdos krašto policija" du kart užpuolė ir dukart apsigynė. Likus žaisti 8 sekundes "Vakarų laivų gamykla" panaudojo paskutinę minutės pertraukėlę, tačiau net du kartus spėjęs išmesti po tritaškį Edvinas Tamošauskis šveitė abu kartus pro šalį ir "Klaipėdos krašto policija" iškovojo įspūdingą sugrįžimo pergalę 76:74.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Ramūnas Norvilas "Klaipėdos krašto policija" 14 tšk., 18 atk. kam., 24 nb.

Gytis Gabalis "Vakarų laivų gamykla" 12 tšk., 17 atk. kam., 7 rez. perd., 5 praž., 23 nb.

Eimantas Stonkus "Klaipėdos krašto policija" 18 tšk., 12 atk. kam., 23 nb.

Aurimas Bruzisnkis "Vakarų laivų gamykla" 22 tšk., 9 atk. kam., 22 nb.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti