Paminklo vertas atsidavimas: Oskaro verto trilerio atomazgoje - "Aliaskos" triumfas

...

Paminklo vertas atsidavimas: Oskaro verto trilerio atomazgoje - "Aliaskos" triumfas 487

Sausio 27 dieną "Inter Cars" taurėje susitiko lentelės kaimynai- "Memel Team" ir "Aliaska" komandos. Po intriguojančio trilerio, kuris truko 45 minutes, antrąją pergalę sezone iškovojo 11 minučių keturiese žaidę "Aliaska" 91:89 (17:19; 25:19; 13:24; 24:17; 12:10).

Rungtynes kiek geriau pradėjo Evaldo Vegerto ir Vaido Baltmiškio tandemo vedama "Memel Team" komanda, negana to sužaidus vos kiek daugiau nei 4 minutes traumą patyrė "Aliaskos" komandos kapitonas Mindaugas Bilčius ir daugiau nei 5 minutes "Aliaska" turėjo žaisti keturiese, ko pasekoje jie susitelkė ir priartėjo 17:19.

Antrame kėlinyje sulaukę vėluojančio žaidėjo "Aliaska" kovėsi vėl penkiese ir tai davė impulso. Lyg niekur nieko "Aliaskos" žaidėjai netausojo savęs ir baudė varžovus, bei į ilgąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 42:38.

Po ilgosios pertraukos "Memel Team" pradėjo misiją laimėti rungtynes. Jiem pavyko ne tik įpusėjus kėliniui išlyginti rezultatą, tačiau ir po trijų kėlinių turėti apčiuopamą persvarą 62:55.

Ketvirtajame kėlinyje atrodė jau rungtynes laimės "Memel Team", kurie turėjo persvarą pačioje rungtynių pabaigoje, tačiau "Aliaska" kosminiu būdu sugebėjo išplėšti pratęsimą. Dar didesnis stebuklas įvyko jau pratęsime. Vaidas Baltmiškis pataikė du tolimus metimus ir išvedė "Memel Team" komandą į priekį 6 taškais, negana to 5-ąją asmeninę pražangą gavo Edgaras Ilarionovas, ko pasekoje "Aliaska" rugntynes turėjo užbaigti 4-iese. Tai nesutrukdė "Aliaskai" pateikti nuostabią staigmeną ir stebuklingai laimėti rungtynes po pratęsimo rezultatu 91:89.

Rungtynių žaidėjai:

Šarūnas Razmus "Aliaska" 16 tšk., 13 atk. kam., 4 rez. perd., 6 per. kam., 38 nb.

Evaldas Vegertas "Memel Team" 22 tšk., 25 atk. kam., 4 rez. perd., 42 nb.

Rytis Jarovaitis "Aliaska" 24 tšk., 15 atk. kam., 6 rez. perd., 30 nb.

Vaidas Baltmiškis "Memel Team" 38 tšk., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 8/22 trit.met., 27 nb.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti