"Reborda" išnešė sveiką kailį per Marytės plauką

...

"Reborda" išnešė sveiką kailį per Marytės plauką 802

Vasario 6 dieną "Inter Cars" taurėje susitiko "Reborda" ir "Aurora" komandos. Nors "Aurora" turėjo susikrovę 12 taškų persvarą ketvirtajame kėlinyje, tačiau per anskti patikėjo pergale. Dovydas Kanopa rungtynių pabaigoje pataikęs du tolimus metimus atvedė į pergalę "Rebordą" 62:59 (24:14; 12:17; 5:18; 21:10).

Rungtynių pradžia priklausė "Rebordai", kurios gretose žibėjo debiutuojantis Eroldas Sova. Pirmąjį kėlinuką sėkmingai užbaigė Justas Poviliūnas ir "Reborda" turėjo dviženklį pranašumą 24:14.

Vėliau rungtynės pasisuko kita linkme. "Aurora" pradėjo išnaudoti savo patirtį bei pranašumus. Tomas Rinkevičius ir Robertinas Vilimas varė į nevilty aštrialiežuvio stratego vadovaujamą komandą ir pranašumas greitai tirpo, o "Aurora" lemiamą ketvirty pasitiko pirmaudama 8 taškais.

Pratęsę savo spurta ketvirto kėlinio pradžioje iki 17:0 "Auroros" pranašumas tapo rekordinis- 12 taškų (53:41), tačiau tada aikštėje pradėjo žaisti tik viena komanda. Per likusį rungtynių laiką "Aurora" tesukrapšė 6 taškus, o jų varžovai bet 21. Dar likus minutei komandos kovėsi taškas į tašką, tačiau du šaltakraujiški Dovydo Kanopos tritaškiai pražudė laimėtas rungtynes pralaimėjusią "Aurorą". Tiesa Robertinas Vilimas aidint sirenai išmetė dar ganėtinai neblogą metimą, kuris būtų perkėlęs rungtynes į pratęsimą, tačiau metimas neįkrito ir "Reborda" šventė pergalę 62:59.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Eroldas Sova "Reborda" 18 tšk., 15 atk. kam., 29 nb.

Tomas Rinkevičius "Aurora" 8 tšk., 11 rez. perd., 7 atk. kam., 20 nb.

Dovydas Kanopa "Reborda" 14 tšk., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 17 nb.

Robertinas Vilimas "Aurora" 19 tšk., 6 atk. kam., 16 nb.

 

Atsiprašome, šių rungtynių nuotraukų nebus.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti